חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כאבי מחזור? יש הקלה עם TAKE CARE

 

טייק קר כאבי מחזור

 הקלה על כאבי המחזור! עם האביזר המהפכני Take Care

מפחית משמעותית את כאבי המחזור והעצבנות במהלך המחזור

מסייע לתסמינים קדם ווסתיים PMS


טייק קר כאבי מחזור

טייק קר כאבי מחזור

טייק קר כאבי מחזור

את טייק קר ניתן להשיג בטלפון 09-8866999 בימים א-ה 09:00-16:00

 

כאבי מחזור חודשי PMS
תסמונת קדם וסתית (PMS) מופיעה כשבוע לפני המחזור החודשי ונמשכת במהלכו. תסמונת קדם ויסתית PMS מאופיינת בתסמינים כמו כאב בטן, כאבי מחזור, התכווצויות של הרחם, עצבנות, רגישות יתר, נפיחות ועוד. 85% מהנשים סובלות מתסמינים שונים של כאב מחזור וכאבי בטן בדרגות שונות הפוגעות בתפקוד היומיומי. להקלה וטיפול בכאבי מחזור ניתן לסייע בדרך קלה ופשוטה בעזרת Take Care.

כיצד עובד Take Care? 

לבישת Take Careעל התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהקטנת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. לבישת Take Care תומכת בבריאות וחיוניות גופך ועשויה להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע. Take Care עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך. יעילות של Take Careלהקלה בכאבי בטן בזמן המחזור וכאבי מחזור הוכחה בניסוי קליני שנערך באנגליה כשתוצאות הניסוי המדעי פורסמו בעיתון המקצועי:
The Journal Of Alternative And Complementary Medicine 2005


איך להשתמש ב-Take Care?
לתוצאות מרביות אופטימאליות, להקלה וטיפול בכאבי בטן בזמן מחזור וכאבי מחזור, עם ה- Take Care, הפרידי את שני החלקים הוורודים של הטייק קאר ע"י החלקה לצד, מקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך כשצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום שלTake Care צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיורים.

טייק קר כאבי מחזורg

על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בהפחת כאבי הבטן בזמן המחזור ובכאבי המחזור מומלץ ללבוש את Take Care לאורך כל היום והלילה כמה שיותר. ברור שאפשר להעביר את Take Care מבגד לבגד ככל שיידרש. לתוצאה מירבית יש ללבוש את Take Care לפחות 2 ימים לפני תאריך המחזור המשוער. חשוב להמשיך וללבוש את Take Care לאורך כל ימי המחזור עד לסיומו המוחלט. למניעת כאבי מחזור יש לחזור על הפעולה כל חודש.

האם יש תופעות לוואי?
Take Care לא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי לכאב מחזור. כאמצעי זהירות בלבד אנו לא ממליצים לנשים הרות (בהריון) להשתמש בטייק קאר בתקופת הריון או בתקופות של טיפולי פוריות או אם יש לך או לבעלך קוצב לב.

  

 

את טייק קר ניתן להשיג בטלפון 09-8866999 בימים א-ה 09:00-16:00

 

    

 

את לא חייבת לקבל את הכאב כמובן מאליו ולתת לו לשתק את החיים שלך. הנה מספר טיפים שיעזרו לך להתמודד עם כאב מחזורקרא עוד

כשאת במחזור את רוצה להרגיש שכל הדברים החשובים עליך – הנה רשימה של דברים שאת חייבת אתך במחזור ובעת כאבי מחזורקרא עוד

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד