חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טייק קר (Take Care)

עמוד ראשי של טייק קר

הקלה על כאבי מחזור עם האביזר המהפכני טייק קר (Take Care)

הפחתה משמעותית של כאבים ועצבנות שנובעים מהמחזור החודשי והקלה על תסמינים קדם וסתיים (PMS)

כוכב ורוד1
 

יעילות מוכחת מחקרית

איקס ורוד1

לא תרופה 
חץ ורוד1
 

אביזר אחד לכל החיים

כאבי מחזור חודשי PMS

תסמונת קדם וסתית (PMS) מופיעה כשבוע לפני המחזור החודשי ונמשכת במהלכו. תסמונת קדם וסתית, שנקראתPMS , מאופיינת בתסמיני כאבי מחזור כמו כאב בטן, התכווצויות של הרחם, עצבנות, רגישות יתר, נפיחות ועוד. 85% מהנשים סובלות מתסמינים שונים של כאב מחזור וכאבי בטן בדרגות שונות הפוגעות בתפקוד היומיומי. 


איך זה עובד
שימוש בטייק קר עשוי להיות הדבר היחיד שתזדקקי לו כדי להקל על כאבי הבטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה.האביזר  תומך בבריאות ובחיוניות של גופך ועשוי להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע.טייק קר  עוצב, תוכנן ונבדק כדי שתוכלי להשתמש בו כשהוא צמוד לגופך, ויעילותו בהקלה על כאבי המחזור הוכחה בניסוי קליני שנערך באנגליה, כשתוצאות הניסוי המדעי פורסמו בעיתון המקצועי The Journal Of Alternative And Complementary Medicine 2005.

באנר קנייה ישירה - טייק קר

איך להשתמש בטייק קר

בתנועת החלקה, הפרידי את שני החלקים של האביזר ומקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך, כשהצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן קרבי לצידו השני של התחתון והניחי לו להיצמד בקלות בעזרת המגנט לחלק הפנימי. מקמי את טייק קר מול הבטן התחתונה, כפי שמודגם באיור.

אילוסטרציה עם הסבר איכותי יותר

מומלץ להשאיר אתטייק קר  במקומו לאורך כל היום והלילה, כאשר אפשר להעביר אותו מבגד לבגד במידת הצורך. לתוצאה מרבית, השתמשי בטייק קר לפחות יומיים לפני תחילת המחזור ולאורך כל ימי המחזור, עד שיסתיים. חזרי על הפעולה מדי חודש.


תופעות לוואי

טייק קר הוא טיפול אלטרנטיבי לכאבי מחזור שאינו תרופה, נחשב בטוח ואין לו תופעות לוואי ידועות. כאמצעי זהירות בלבד, השימוש באביזר לא מומלץ לנשים בהיריון, לנשים שעוברות טיפולי פוריות או לנשים שיש להן או לבן/בת זוגן קוצב לב.


למחקר הקליני של טייק קר

באנר קנייה ישירה - טייק קר

כתבות אחרונות2

את לא חייבת לקבל את הכאב כמובן מאליו ולתת לו לשתק את החיים שלך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתמודד עם כאבי מחזורלמאמר
כשאת במחזור את רוצה להרגיש שכל הדברים החשובים הולכים איתך לכל מקום. הנה רשימה של דברים שאת חייבת לקחת איתך בזמן המחזורלמאמר
לא פעם, עוד לפני קבלת המחזור הראשון נערות חוות כאבים המבשרים על בואו. איך אפשר לעזור להן להתמודד?למאמר
יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד