חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

מלילאקס: מיקרו חוקן חדשני מבוסס דבש

פשוט, נוח ויעיל, עם זמן פעולה מהיר
גישה רפואית חדשנית לטיפול בעצירות
מלילאקס ילדים ומבוגרים

  • מלילאקס למבוגרים: 6 מיקרו-חוקנים, כל אחד במשקל 10 גרם
  • מלילאקס לילדים: 6 מיקרו-חוקנים, כל אחד במשקל 5 גרם
טיפול חדשני מבוסס מחקר
עצירות היא תופעה שכיחה ונפוצה, שבדרך כלל אומנם אין לה השלכות חמורות אבל היא כן עלולה לגרום לגירוי, דלקת וחוסר נוחות, ולפגוע באיכות החיים. חוסר התזוזה של צואה יבשה וקשה מגרה את רירית הרקטום, פוגעת ביכולת לתאם את פעולת המעיים וכך יוצרת מעגל קסמים של עצירות-כאב-עצירות.
כדי להמריץ את הרקטום לפעילות ובאותה נשימה גם להגן עליו, ההמרצה צריכה להיות מאוזנת כדי שלא תגרה את הרירית המודלקת. מלילאקס יוצר לחץ אוסמוטי מאוזן שמחקה את הפעולה הפיזיולוגית הטבעית והמסכּכת של הריר ברקטום, וכך מעורר את רירית הרקטום ליזום את פעולת פינוי הצואה.
הפורמולה
מרבית המוצרים הנפוצים בשוק מבוססים על גליצרין ועלולים לגרום לתופעות לוואי של שלשולים, כאבי בטן וגירוי הרקטום. לעומתם, מלילאקס הוא מוצר טבעי שמבוסס על פרומלקסין (Promelaxin) - תרכובת מולקולרית פעילה של דבש משני סוגים, צוף פרחים ודבש מטל הדבש, מועשרת במקטעי סוכרים של אלוורה וחלמית. התרכובת פותחה על ידי חברת אבוקה בשיטות קפדניות של מחקר מדעי וטכנולוגי מודרני.
לתרכובת הייחודית יש כמה יתרונות:
  • הודות לתכונות ההידבקות של פוליסכרידים (רב-סוכרים) בעלי משקל מולקולרי גבוה, החומר הפעיל בפורמולה נצמד לרירית ויוצר אפקט של מחסום, שמגן על הרירית מפני חומרים מגרים שנמצאים בתוך הצואה.
  • בזכות התכונות נוגדות החמצון של חומרים כמו פוליפנולים ומלנואידים, הפורמולה גם מגנה על רירית הרקטום מפני רדיקלים חופשיים שעלולים לגרום לדלקת, וכך משמשת גם כטיפול בדלקת שלא פעם נלווית לעצירות.
  • התרכובת יוצרת סביבה עוינת לצמיחה מיקרוביאלית וכך עוזרת להילחם בגירוד ומעודדת פעולת ריענון מועילה.  
היעילות
במחקרים שנערכו באיטליה על ילדים שסובלים מעצירות מזדמנת או מתמשכת, נמצא:
  • לכ-95% מהילדים הייתה פעולת מעיים אחרי טיפול עם מלילאקס, כאשר אצל יותר מ-96% מהם פעולת המעיים הגיעה לאחר שחלפה פחות משעה מזמן הטיפול.
  • 100% מאנשי המקצוע וההורים שהשתתפו במחקר היו מרוצים מאוד מכך שמלילאקס הוא טיפול נסבל.
  • 99% מאנשי המקצוע וההורים שהשתתפו במחקר היו מרוצים מאוד מקלות השימוש במלילאקס. 
  • לא דווחו תגובות שליליות לשימוש במלילאקס או תופעות לוואי ב-70 בתי החולים שהשתתפו במחקר. 
למי זה מתאים
פעוטות וילדים. אצל ילדים התופעה מתמקדת בעיקר בשלב ריקון הצואה ולכן הפעילות הרקטלית מקומית של מלילאקס יכולה מאוד לעזור. המוצר עבר עיקור ולכן בטוח לשימוש גם לתינוקות.
נשים בהיריון ונשים מניקות. הודות לגירוי המעי המאוזן ולפעילות ההגנתית של מלילאקס, אפשר להשתמש בו במהלך ההיריון ובתקופת ההנקה. 
פיסורות אנליות וטחורים. גם בהיעדר עצירות אפשר להשתמש במלילאקס לטיפול בטחורים ובפיסורות אנליות, כדי לעזור לשלוט בתנועת המעי.
רגישות יתר פנימית שנגרמת מתסמונת המעי הרגיז ועוד. אנשים שסובלים מרגישות יתר פנימית לא יכולים להשתמש בחומרים משלשלים ולרוב גם לא במוצרים מבוססי גליצרין. לכן, מלילאקס יכול להיות פתרון אפקטיבי במצבים מורכבים מעין אלה.
* לפני השימוש מומלץ להתייעץ עם גורם רפואי ולקרוא בעיון את העלון לצרכן
* Medical Device
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד