חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

פרופיל חברה

בריאות ואיכות חיים עם תוספי תזונה ומוצרים מן הטבע  

חברת פרמה גורי נוסדה בשנת 1978 ומשנת 1990 הפכה לאחת מהחברות המובילות בישראל בשיווק והפצת מוצרים בתחום תוספי התזונה וטואלטיקה טבעית על בסיס צמחים, פרחי באך, רסקיו, סמבוכול, וירמקס, ריכוזית ועוד. 

החברה מתמחה בייבוא, שיווק והפצת מוצרים מאירופה, ארה"ב וישראל. המוצרים נבחרים בהקפדה מתוך רצון וחשיבות להנגשת מוצרים אמינים שיספקו לצרכן בריאות ואיכות חיים תוך שביעות רצון מרבית.

פרמה גורי  נמצאת בקשר מתמיד וזמין עם לקוחותיה באמצעות שירות טלפוני המעניק מידע על המוצרים בטלפון 1800-500-000  וכמו כן דרך דפי הפייסבוק. 

חברת פרמה גורי מאמינה כי ניתן לשפר בריאות ואיכות החיים בעזרת מוצרים עם רכיבים איכותיים ואמינים מן הטבע כחלק מאורך חיים בריא.  

פרמה גורי, בראשות שי ברוש (מנכ"ל), מייצגת חברות מובילות בתחומן בארצות המוצא
תוספי תזונה של חברת ארקופרמה הצרפתית המובילה באירופה לנשים. 

המותג רסקיו מאנגליה המיועד על פי ספריו של ד"ר באך לשלווה בחיי היום יום.

פיטו פריז- סדרת מוצרים יוקרתיים טיפוליים לשיער מובילים בצרפת ואירופה המבוססת על ריכוז גבוה מאד של צמחים ומיועדת לשיער דליל ושביר, לשיקום שיער ולטיפול בבעיות נוספות כמו : קשקשים, שיער חסר נפח, סיוע להחלקה עם פן, לשיער יבש ועוד. המוצרים אינם מכילים סיליקון ובעלי ריכוז מלחים נמוך ועל כן מתאימים גם לשיער שעבר החלקה. כל מוצרי פיטו פריז לא נוסו על בעלי חיים.

ריכוזית- תוסף תזונה שנבחן קלינית על ילדים הסובלים מהפרעת קשב וריכוז והיפר אקטיביות(HDD – ADHD)  והראה שיפור מובהק בתוצאות מבחן TOVA.

נטורטינט- סדרת צבעי שיער טבעי מספרד ללא אמוניה ועשירה בצמחים.

סמבוכול לחורף - סדרת תוספי תזונה המיובאת מאנגליה ונתמכת במחקר קליני.

המותג המוצלח מארה"ב VIRMAX (וירמקס) שהינו תוסף תזונה לגבר על בסיס רכיבים מהטבע וצמחי מרפא סיניים, הידועים בספרות כתורמים למרץ, אנרגיה, חיוניות, יכולת ותחושת הנאה בחיי הזוגיות.

מוצרי פרמה גורי נמכרים בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

שירות לקוחות בימים א-ה בשעות 9.00-16.00   בטל': 1800-500-000
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד