חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

בק קר - חגורה מהפכנית לכאבי גב

בק קר

רוב הסיכויים שעד שלב זה בחייכם סבלתם מכאבי גב חוזרים או חד פעמיים. למעשה, כ-80% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי גב בדרגות שונות ובשלבים שונים בחייהם ולא מדובר רק במבוגרים שהספיקו לסחוב על גבם הרבה בחיים. כ-40% מהילדים סובלים מכאבי גב.

כאבי גב או גב תפוס פוגעים באיכות החיים ובמידה והם חוזרים ומתגברים, חשוב מאוד לא להתעלם מהכאב ולהתמודד עם המקור לבעיה. יתכן שכאב הגב נובע מבעיה בעמוד השדרה או מחלה באיברים הפנימיים, מחלת שרירים או מחלה נוירולוגית ולפעמים הגב פשוט תפס משהייה ממושכת בחלל ממוזג ואפילו ממאמץ גופני. כך או כך, אתם בוודאי לא רוצים להסתובב עם כאבי גב שעלולים לשתקפעילויות יומיומיות וטריוויאליות כמו ישיבה ממושכת מול מחשב, נהיגה או טיול. 

חשוב להפנים שעם הגב שלנו אנחנו לא משחקים! כדאי לברר מה מקור הכאב, במיוחד אם הכאב חוזר ונשנה ולבדוק סוגי טיפול אפשריים.

בין הטיפולים הנפוצים, שמוצעים לבעיות שונות של כאבי גב או גב תפוס או הקרנת כאב לרגל ניתן למנות טיפול תרופתי, שאומנם עוזר לשכך כאבים ברמה מסוימת, אך לא מטפל בבעיה עצמה אלא רק בסימפטומים שלה, פיזיותרפיה – מסגרת טיפולים בה מוצעים למטופל תרגילים שמסייעים להתמודד עם בעיות גב ויעילים במידה מסוימת, אך לא תמיד השפעתם מורגשת לאורך זמן והצלחתם מותנית בטיב המטפל ובתרגול העצמי של המטופל עצמו. במידה ומדובר בכאבי גב נקודתיים ישנם טיפולים ניתוחיים שיכולים לסייע לפיתרון הבעיה או התמודדות עם הכאב.

בכל מקרה, כדי לטפל בתופעה של כאבי גב וכדי להימנע מכאבי גב, הן אצל מבוגרים והן אצל ילדים, מומלץ להקפיד על אורח חיים בריא לגב. למה הכוונה? לעסוק בפעילות גופנית המתאימה לכם, לבחור מזרון אורטופדי איכותי, לשבת על כסא אורטופדי, נעליים אורטופדיות נוחות, להקפיד על יציבה וישיבה נכונה וכמו כן, להקפיד על הרמה נכונה של חפצים תוך כיפוף נכון של הגוף. 

אימוץ אורחי חיים ששם דגש על כאבי גב ומניעתם יכול לסייע לכם למנוע כאבי גב או להתמודד עם כאבי גב כשהם מגיעים וכך להקטין את הפוטנציאל להתערבות פולשנית יותר או טיפולים המפתחים תלות, כמו ניתוחי גב, משככי כאבים וכולי. 

כאבי גב

חגורה נגד כאבי גב

אחד הפתרונות היעילים והטובים ביותר הוא שימוש באביזרים אורתופדיים דוגמת חגורת בק קר, שמיוצרת באנגליה ומסייעת למאות אלפי אירופאים הסובלים מכאבי גב. המגנטים המיוחדים בתוך החגורה משפיעים ומסייעים לסובלים מכאבי גב תוך זמן קצר על ידי השפעתו של השדה המגנטי שהם יוצרים על זרימת דם ועל הכאבים בגוף.

השימוש בחגורה טיפולית בק קר לכאבי גב מומלץ אחרי ביקור אצל הרופא לבירור הבעיה ולבדיקה אם אין צורך בהתערבות כירורגית, ניתוח.

החגורה הטיפולית בקר קר של כאבי גב מומלצת ללבישה מעל הבגדים במשך כל היום והלילה. למרות שהחגורה מרופדת פרווה סינטטית היא מתאימה ומומלצת מאוד גם בקיץ וגם בחורף. לשיפור מכסימאלי בכאב הגב מומלץ ללבוש את החגורה 24 שעות. אפשר ללבוש את בק קר גם בנהיגה, גם בעת ספורט ובעצם רק בזמן רחצה או שחייה מומלץ להוריד אותה. גם שכאב הגב חולף מומלץ להמשיך ללבוש את החגורה כשבוע נוסף.

להזמנות, התקשרו 09-8866999

תחליף למשככי כאבים

אין צורך להדק את החגורה אלא רק להניח אותה על המותניים כאשר החלק המרופד על הגב התחתון מול האזור הכואב. המטופל לא ירגיש כלום אבל לאחר מספר ימים הכאב מתעמעם וחולף או מופחת משמעותית ולא צריך להשתמש במשככי כאבים. 

איפה אפשר לקנות את בק קר?

להזמנות, התקשרו 09-8866999צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד