חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך תכיני את עצמך לגיל המעבר


נשים רבות אולי לא חושבות שזה יקרה להן, אבל מגלות שגל החום הראשון הוא לא האחרון. בלי ששמת לב, את על סף גיל המעבר, הזמן עושה את שלו ופתאום את חווה הזעות בלילות, תנודות קיצוניות במצבי הרוח, נדודי שינה שגורמים לך להיות עצבנית וחסרת סבלנות, הכל מרגש או מסעיר אותך, את רוצה להחזיר את הגלגל אחורה כדי להתכונן לקראת התקופה ההפכפכה הזאת, אבל מאוחר מדי, את כבר שם. 

אם הגעת לגיל המעבר, זה הזמן להתמודד אבל אם בא מתקרבת בצעדי ענק לקראת גיל המעבר (חברותייך מדווחות על סימפטומים שמזכירים את התופעות של גיל המעבר, אימא שלך בגילך החלה את גיל המעבר או את פשוט מרגישה שזה אוטוטו מתחיל), כדי שתכיני את עצמך לתקופה הזאת כדי שתעברי אותה בדרך הטובה והנוחה ביותר.

מה מרגישים לפני גיל המעבר? 

תקופת טרום גיל המעבר מכונה Premenopuse והיא מאופיינת בסימפטומים של גיל המעבר אך לא באופן סדיר אלא רק כסימפטומים קלים שמבשרים על הבאות. המחזור לא קבוע כמו בעבר, גלי החום מתחילים להופיע, השינה כבר לא רצופה כמו פעם. עד שהמחזור החודשי לא ייפסק למשך שנה שלמה, יהיה קשה להכריז על כך שאת בתקופת גיל המעבר, אבל זה לא אומר שאת צריכה לדחות את ההתמודדות עם התופעות של גיל המעבר. 

כמובן שאם את חשה שגיל המעבר קרוב, כדאי לערוך בדיקה של איזון הורמונלי כדי לבדוק מה מצב והיכן את עומדת ובמקביל להקל על עצמך.

קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל

הרגלים טובים לקראת גיל המעבר 

לפעמים את עלולה לעכב את בואו של גיל המעבר שהקדים בשל חוסר איזון נכון בחייך – על ידי שינוי אורח החיים. נסי לאמץ כמה הרגלים שבשילוב נכון בשגרת היומיום יתרמו לתחושה ולהתמודדות שלך עם גיל המעבר. למשל, להתמיד בפעילות גופנית מתונה (אם מדובר בפעילות גופנית אינטנסיבית מדי יתכן שזו הסיבה לבואו המוקדם של גיל המעבר), לבדוק את תפקוד בלוטת יותרת הכליה, את השחלות, לנסות להירגע כי מתחים לא מוסיפים להתמודדות עם הסימפטומים ועלולים להחריף אותם. 

חשוב מאוד להעשיר את התפריט שלך בדגנים מלאים, פירות וירקות. חשוב מאוד לצרוך ויטמין E הידוע בוויסות הייצור של האסטרוגן בגוף, צרכי סלמון ובקלה לקבלת חומצות שומן חיוניות שיסייעו לך להגן על ליבך. התרחקי משומן רווי וצרכי מים לטיהור וניקוי הגוף.

ליידי קר הוא אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי ניצמד לתחתונים ויעילותו כמסייע בתקופת גיל המעבר נבדקה במחקר איכותי באנגליה. ליידי קר גיל המעבר משווק בהצלחה ברחבי העולם למאות אלפי נשים מרוצות. ליידי קר עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך באופן דיסקרטי.

פרומנסיל 

  • טבליה מרוכזת עם 80 מ"ג איזופלבונים מתמצית פרחי תלתן אדום (RED CLOVER).
  • נחקר במחקרים קליניים ומדעיים שפורסמו בעיתונות רפואית ומדעית ונמצא מקל על תופעת גלי החום בגיל המעבר*.
  • תוסף תזונה.
  • נמצא במחקרים קליניים כמוצר בטוח לשימוש.
קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד