חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

גיל המעבר וגלי חום בקיץ


היום מתארך, עברנו לשעון קיץ ומתחילים להיפטר מהמעילים והסוודרים, השמש זורחת ומחממת. אבל לא כולנו שמחות על השינוי מזג האוויר. נשים רבות בתקופת גיל המעבר סובלות מגלי חום טורדניים המלווים בזיעה רטובה המכסה את הפנים ואת הצוואר, טיפות זיעה מתגלגלות במורד הגב ודביק בבית השחי.

כמעט כל אישה במהלך גיל המעבר חווה גלי חום בתדירות שונה, יש כאלה שיחושו בגלי חום בתקופה מסוימת בשנה, אחרות מדי חודש או אפילו כל שבוע, כשיש נשים שחשות בגל חום הנמשך כמספר דקות בלבד ואצל נשים אחרות במהלך גיל המעבר גלי החום יכולים להופיע שוב ושוב במהלך שעה תמימה. במהלך גלי חום בגיל המעבר חשים בחום עוצמתי וחזק ויש נשים שמדווחות שמהלך גלי חום בגיל המעבר חשים בסומק עז שמשתלט על הלחיים, פריחה על חלקים שונים בגוף, קצב לב מוגבר ותחושה של קוצר נשימה.

בחוץ, גלי החום מרגישים בעוצמה עזה יותר וההזעה מחריפה.

האמיצות בין הנשים רצות לרופא לקבל הורמונים, למרות מספר אזהרות כי הורמונים בגיל המעבר יכולים להגביר סיכון לגידולים סרטניים. נשים אחרות, מחפשות מזור בין כמוסות כאלה ואחרות על מדפי הטבע, אבל לא תמיד הבעיה נפתרת. 

איך מתמודדים עם גלי חום בגיל המעבר בעונת הקיץ

ראשית, מומלץ להימצא ככל שניתן בחללים ממוזגים או מאווררים היטב ולהתלבש בסגנון אוורירי וקליל, כדי להרגיש תחושה חופשית יותר על הגוף ולא להכביד עליו או על התנועה. |חשוב מאוד לספק לגוף נוזלים, בעיקר מים ושתייה קרה ולהתרחק ממשקאות המכילים קפאין.

מומלץ להתאמן באופן קבוע, כיוון שכושר גופני מסייע בהפחתת גלי חום בגיל המעבר. חשוב מאוד להימנע מעישון ומהתרגשות יתר, כיוון שסערת רגשות ומתח מגבירים את גלי החום. בשעות הלילה כדאי לישון בבגדים אווריריים ולגשת למקלחת במקרה וחשים בגלי חום.

יש פתרון להתמודדות עם גלי חום וסימפטומים מטרידים נוספים של גיל המעבר. פתרון שאינו כדורים לבליעה או הורמונים. ליידי קר, פיתוח אנגלי שנמכר בכל העולם. מדובר באביזר מגנטי קטן הנצמד לתחתונים באופן דיסקרטי ויעילותו כמסייע בתקופת גיל המעבר נבדקה במחקר איכותי באנגליה.

לחצי למידע מורחב, הסברים וסרטונים על ליידי קר

נסי גם את פרומנסיל - טבלייה מרוכזת עם 80 מ"ג איזופלבונים (נטו) מתמצית פרחי תלתן אדום (RED CLOVER). פרומנסיל נחקר במחקרים קליניים ומדעיים שפורסמו בעיתונות רפואית ומדעית ונמצא מקל על תופעת גלי החום בגיל המעבר*.

קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל
קני פרומנסיל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד