חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

גיל המעבר, גלי חום, הזעות - ליידי קר הציל אותי מהסימפטומים


סוף סוף יכולתי להמשיך בחיים

אני שמחה לספר לך על ליידי קר, אני חושבת שיותר נשים צריכות לדעת על ליידי קר כי מי שיודעת עליו מרגישה טוב יותר.

אני בת 48 וזו השנה השלישית שלי בתקופת גיל המעבר. מישהי סיפרה לי על לייד קר, כדי שאוכל להמשיך עם החיים שלי. אחרי זמן מה שהשתמשתי בו, הקולגות שאלו אותי מה קורה אצלי כי הם שמו לב שאני לא סובלת קשה כמו לפני השימוש בליידי קר. אחר כך הצטרפו אלי אחותי וחברות מהעבודה וההשפעה הטובה עבדה גם אצלן.

אני לא זוכרת מתי היתה הפעם האחרונה בה הזעתי בלילה ואחרי שניסיתי כל תרופה חלופית ללא הצלחה אני שמחה שגיליתי את ליידי קר, למרות שלקח לי שבוע שלם לעשות את הצעד הזה - איכות החיים שלי השתפרה מאוד.

הלן פרקר

לא היו לי ציפיות והתוצאות מדהימות

אני משתמשת בליידי קר גיל המעבר רק מספר שבועות אבל התוצאות מדהימות. הייתי כבר נואשת מכל התוספים שנתנו לי לקחת כדי להתמודד עם הסימפטומים של גיל המעבר, תופעות מרגיזות כמו נפיחות, אובדן זיכרון קצר טווח, בעיות עיכול, נדודי שינה והפרעות במצב הרוח.

אני מודה, הבחירה בליידי קר היתה המוצא האחרון. לא היו לי שום ציפיות אבל הרגשתי שאין לי מה להפסיד ואני משתמשת בו מהבוקר עד לכתי לישון, והתוצאות היו מדהימות בטח לא ברמה של תוספי מזון או טיפולים אחרים שניסיתי – ליידי קר עשה את כל ההבדל.

בלילה הראשון ישנתי כמו בול עץ – השינה הכי עמוקה שהיתה לי מזה זמן רב ובימים הבאים הראייה שלי השתפרה ובתוך שבוע הנפיחות שקעה ומצבי הרוח נעלמו ואפילו הזיכרון שלי השתפר.
אני מודעת היטב לכוחו של הפלצבו, אבל כדי שהפלצבו יצליח צריך לעבור אפקט של ציפייה ומליידי קר לא היתה לי שום ציפייה!

ליסה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד