חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

גיל המעבר יותר קל - אני מרגישה שוב כמו אישה


לא הכרתי את עצמי כשגיל המעבר הגיע – אבל עכשיו אני מרגישה שוב כמו אישה

האם ההצהרה הזאת נשמעת לך מוכרת? זוהי הצהרה שבאה מפיה של מישהי שסבלה מסימפטומים של גיל המעבר וכעת היא מספרת לנו במכתב כיצד ליידי קר גיל המעבר שינה את חייה.

"במשך שנים מאז החל גיל המעבר ניסיתי תרופות צמחיות, ויטמינים, שילובים שונים וניסיתי להתמודד עם הזעות לילה ונדוני שינה. מסכן הפרטנר שלי, הוא קץ כבר במצבי הרוח והעצבנות שלי, שלא לדבר על הליבידו שלי. שמעתי על ליידי קר באמצעות מודעה וקניתי אחד. מרגע שהתחלתי ללבוש את הליידי קר, גלי החום שלי הפסיקו. נכון, זה נשמע נדוש אבל פעמיים בערב הרגשתי שחם לי וחשבתי – הנה זה בא – אבל שום דבר. מצב הרוח שלי השתפר והתחלתי לישון שוב כרגיל. כבר שכחתי מה זה להיות עייפה. חוץ מזה, הפסקתי לקום כדי ללכת לשירותים. אני מרגישה שוב כמו אישה ובגוף שלי מוכן לעשות אהבה בלי חומרים מלאכותיים, ליהנות מאינטימיות".

המחקר על ליידי קר בדק שיפור בתופעות גיל המעבר

שימוש בליידי קר באופן קבוע יכול לסייע לך להתמודד עם התקופה הזו. יעילותו של ליידי קר נבדקה באנגליה במחקר איכותי (ע"י Dr Nyjon.K.Eccles) שבו השתתפו 508 נשים עם תסמיני גיל המעבר שהצמידו את ליידי קר לתחתונים למשך 24 שעות ביממה במשך 3 חודשים.

עם המוצר לגיל המעבר נמצא שיפור משמעותי בפרמטרים שנבדקו כבר אחרי חודש ימים (מצבי רוח, גלי חום, יובש בנרתיק, חוסר חשק, בעיות שינה, זיכרון ועוד)

מתי תרגישי בשינוי

אל תופתעי אם עם ליידי קר תרגישי בשינוי תוך מס' ימים. למרות זאת, להשגת שינוי אופטימאלי יש לשים את ליידי קר גיל המעבר 24 שעות כולל בלילה למשך כל החודש. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים במשך היממה.

הוראות שימוש

הפרידי את שני החלקים הסגולים על ידי החלקה לצד. מקמי את החלק הגדול מבין השניים בצד הפנימי של בד התחתונים שלך, קרוב לגופך כשהצד הסגול נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיור.

זה די שכיח שעם תחילת השימוש ואם את בתחילת תקופת גיל המעבר, יופיע מידי פעם מעין מחזור חודשי. על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בתקופת גיל המעבר מומלץ ללבוש את המוצר לאורך כל היום והלילה כמה שיותר מספר חודשים רצוף. אפשר להעבירו מבגד לבגד ככל שיידרש.

נסי גם את פרומנסיל - טבלייה מרוכזת עם 80 מ"ג איזופלבונים (נטו) מתמצית פרחי תלתן אדום (RED CLOVER). פרומנסיל נחקר במחקרים קליניים ומדעיים שפורסמו בעיתונות רפואית ומדעית ונמצא מקל על תופעת גלי החום בגיל המעבר*. במחקרים קליניים, נמצא כמוצר בטוח לשימוש.

קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל

קני פרומנסיל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד