חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

גיל המעבר – דברים שכדאי לדעת


נשים שזה עתה מגיעות לגיל המעבר מקבלות הרבה מאוד מידע, לא תמיד נכון, חלקו נקשר במיתוסים מופרכים וחלקו נכון לגבי נשים אחרות. הנה כמה דברים שכדאי לך לדעת אם את לקראת גיל המעבר, בין אם מתחילה לחוש בסימנים המבשרים על בואו או שגילך מבשר לך שהוא אוטוטו יתחיל.

אצל כל אישה גיל המעבר בגיל אחר

גיל המעבר מתחיל אצל כל אישה בגיל שונה, כשהמקור לכך הוא לרוב נטייה גנטית. חלק מהנשים יכולות לחוש בהשפעות של גיל המעבר כבר לקראת גיל ארבעים ואחרות רק בסביבות גיל 50 פלוס.

משנתיים ועד עשור שלם

כמו שגיל המעבר מתחיל בגיל שונה אצל כל אישה, כך הוא נמשך תקופה שונה. יש נשים שיעברו את גיל המעבר במשך עשור שלם בחייהן בדרכים שונות ויש נשים שיחוו אותו רק במשך שנתיים.

הווסת נפסקת בבת אחת או בהדרגה

גיל המעבר מוגדר כתקופת מעבר שבין תקופת הפוריות לתופת הבלות, כשבתקופה זו מפסיקות השחלות בגופך לייצר הפרשה של אסטרוגן. לא אצל כל אחת נפסק מיד המחזור החודשי, אך רוב הסיכויים שבמקודם או במאוחר, במהלך גיל המעבר, הווסת תיפסק מייד או בצורה הדרגתית, התדירות שלה תקטן או הדימומים יהיו פחותים או גבוהים מהרגיל עד שהווסת תיפסק לחלוטין.

יש נשים שסובלות יותר מתופעות גיל המעבר

השפעותיו של גיל המעבר משתנה מאישה לאישה ומורגש בעוצמות שונות אצל כל אחת. יש נשים שכבר על ההתחלה יסבלו מסימפטומים שונים בבת אחת בעוד אחרות יחוו לאורך גיל המעבר סימפטומים אחרים ומתחלפים ויש נשים שכמעט לא ירגישו בתופעות הלוואי של גיל המעבר.

אז מה מצפה לך? היכוני לגלי חום ולירידה בחשק המיני

תסמיני גיל המעבר הנפוצים הינם הזעה מוגברת, גלי חום בדרגות שונות, בעיות בדרכי השתן, גדילת שיער בפנים, שינויים חדים במצב הרוח, ירידה בחשק המיני, חרדות, דיכאון, תשישות, חוסר ריכוז, כאבי ראש ועוד.

מחפשת הקלה על תופעות גיל המעבר?

ליידי קר הוא אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי ניצמד לתחתונים ויעילותו כמסייע בתקופת גיל המעבר נבדקה במחקר איכותי באנגליה.

פרומנסיל מרוכז עם 80 מ"ג איזופלבונים (נטו) מתמצית פרחי תלתן אדום (RED CLOVER).פרומנסיל נחקר במחקרים קליניים ומדעיים שפורסמו בעיתונות רפואית ומדעית ונמצא מקל על תופעת גלי החום בגיל המעבר.

קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל
קני פרומנסיל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד