חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ליידי קר גיל המעבר – גלגל ההצלה שלך לגיל המעבר

גיל המעבר ליידי קרבוקר אחד את קמה, לא ממש חם בחדר, אבל את שטופת זיעה והסדין רטוב. ידעת שזה יגיע, אבל לא תיארת לעצמך את העוצמה, אי הנוחות, ושזה לא תופעה חולפת אלא סימפטומים שיעברו רק עוד בערך 10 שנים !

הורמונים, את כבר יודעת שאסור לך, דנת בנושא עם הרופא שלך. הוא הסביר לך שטיפול הורמונאלי לגיל המעבר, שמספק את ההורמונים אסטרוגן ופרוגסטרון, הורמונים נשיים היורדים במהלך גיל המעבר ותקופת הבלות לא מתאימים למי שסובלות מיתר לחץ דם, בעלות עבר רפואי שכולל את מחלת הסרטן, מחלות לב או מחלת הכבד.  מה גם שיש סיכוי שהורמונים מגדילים את הסיכוי ללקות בסרטן.
הבעיה היא שכמות האסטרוגן בדם שלך מתחילה לרדת, כמות האסטרדיול, סוג של אסטרוגן רע, עולה ונקשר לאותם מרכזים שקודם לכן האסטרוגן נקשר, ואת בניגוד לרצונך - הופכת לקורבן של השינויים ההורמונאליים האלה מבלי שעשית שום דבר רע. רק המחזור שלך פסק וכן, התחלת את תקופת הבלות.
אז מילא בבוקר, כשאת קמה שטופת זיעה, אבל אחרי שהתקלחת והתלבשת ויצאת לפגישת עבודה חשובה, ופתאום, את מרגישה שהפנים שלך לוהטות, זיעה נוטפת מהן בלי הפוגה, את מיד מרגישה את הטיפות נוזלות על הגב ומרטיבות את החולצה, את מבקשת סליחה ויוצאת לשירותים אבל המצב לא משתפר ואת מנגבת את הפנים כמיטב יכולתך וחוזרת כולך סמוקה להמשיך את הפגישה כאילו כלום לא קרה ורק המבטים מנקבים את גופך.
לא, זה לא תשדיר אימה, כל אישה חווה את גיל המעבר בצורה קלה או חמורה יותר, החל מסחרחורות וכאבי ראש לא מוסברים, הזעות וגלי חום, יובש בנרתיק וירידה בחשק מיני, מתח ועצבנות, נשירת שיער, התקמטות העור ועוד סימפטומים מטרידים.
אבל זה לא חייב להיות ככה ויש בהחלט אלטרנטיבה מהטבע להתמודדות עם התופעות של גיל המעבר.

ליידי קר אביזר לתופעות גיל המעברליידי קר - בטוח והוכח מחקרית

חברת מגנו פולס המייצרת מגנטים סטטיים טיפוליים יותר מעשר שנים ברציפות בהצלחה טיפולית מצוינת עומדת מאחורי ליידי קר - אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי ניצמד לתחתונים ויעילותו כמסייע בגיל המעבר נבדקה במחקר איכותי באנגליה.
לבישת ליידי קר באופן קבוע יכולה לסייע לך להתמודד עם גיל המעבר תקופת הבלות.  
יעילותו של ליידי קר גיל המעבר נבדקה באנגליה במחקר איכותי (ע"י Dr Nyjon.K.Eccles) שבו השתתפו 508 נשים עם תסמיני גיל המעבר שהצמידו את ליידי קר לתחתונים למשך 24 שעות ביממה במשך 3 חודשים. עם ליידי קר נמצא שיפור משמעותי בפרמטרים שנבדקו כבר אחרי חודש ימים (מצבי רוח, גלי חום, יובש בנרתיק, חוסר חשק, בעיות שינה, זיכרון ועוד)
אל תופתעי אם תרגישי בשינוי תוך מספר ימים. למרות זאת, להשגת שינוי אופטימאלי יש לשים את ליידי קר 24 שעות כולל בלילה למשך כל החודש. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים במשך היממה.
בניגוד לטיפול הורמונאלי לתופעות גיל המעבר, האביזר ליידי קר לא תרופתי ונחשב כטיפול אלטרנטיבי ובטוח, ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי.
כאמצעי זהירות בלבד אנו ממליצים. לא להשתמש באביזר אם לך או לבעלך יש משאבת אינסולין ולא להשתמש באביזר אם יש לך או לבעלך קוצב לב או סטנט מתכתי לעורקי הלב.
יתרון נוסף של ליידי קר גיל המעבר הוא שמדובר במוצר בו ניתן להשתמש לאורך זמן ולכן מדובר בהוצאה חד פעמית ולא בהוצאה חודשית כמו כדורים ! 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד