חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מחקר קליני טייק קר

 

כאב מחזור , כאבים בזמן מחזור , כאבי בטן בזמן מחזור , כאבי מחזור יש פיתרון טבעי של כאבי בטן של מחזור נשי

לא תרופה!

     

           

מסייע במקרים של:
> כאבי מחזור
> תסמינים קדם וסתיים (PMS)
> אביזר אחד לכל החיים
> תוצרת אנגליה
 

מחקר קליני בסוף הכתבה
כאבי מחזור חודשי PMS

תסמונת קדם וסתית (PMS) מופיעה כשבוע לפני המחזור החודשי ונמשכת במהלכו. תסמונת קדם ויסתית PMS מאופיינת בתסמינים כמו כאב בטן, כאבי מחזור, התכווצויות של הרחם, עצבנות, רגישות יתר, נפיחות ועוד. 85% מהנשים סובלות מתסמינים שונים של כאב מחזור וכאבי בטן בדרגות שונות הפוגעות בתפקוד היומיומי. להקלה וטיפול בכאבי מחזור ניתן לסייע בדרך לא תרופתית, קלה ופשוטה בעזרת TAKE CARE

כיצד עובד TAKE CARE ?

לבישת TAKE CARE על התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהקטנת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. לבישת TAKE CATR תומכת בבריאות וחיוניות גופך  ועשויה להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע. TAKE CARE עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך. יעילות של TAKE CARE להקלה בכאבי בטן בזמן המחזור וכאבי מחזור הוכחה בניסוי קליני שנערך באנגליה כשתוצאות הניסוי המדעי פורסמו בעיתון המקצועי:
The Journal Of Alternative And Complementary Medicine 2005.

איך להשתמש ב TAKE CARE ?

לתוצאות מרביות אופטימאליות, להקלה וטיפול בכאבי בטן בזמן מחזור וכאבי מחזור, עם ה- TAKR CARE, הפרידי את שני החלקים הוורודים של ע"י החלקה לצד, מקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך כשצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום של TAKE CARE צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיורים.
כאבי המחזור יכולים להחלש ואף להעלם עם טייק קאר. מהיום את לא צריכה לסבול מכאבים בזמן המחזור החודשי
על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בהפחת כאבי הבטן בזמן המחזור ובכאבי המחזור מומלץ ללבוש את TAKE CARE לאורך כל היום והלילה כמה שיותר. ברור שאפשר להעביר את TAKE CARE מבגד לבגד ככל שיידרש. לתוצאה מירבית יש ללבוש את RAKR CATR לפחות 2 ימים לפני תאריך המחזור המשוער. חשוב להמשיך וללבוש את TAKE CARE לאורך כל ימי המחזור עד לסיומו המוחלט. למניעת כאבי מחזור יש לחזור על הפעולה כל חודש.

בטיחות ותופעות לוואי של TAKE CARE

TAKE CARE לא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי לכאב מחזור. כאמצעי זהירות בלבד אנו לא ממליצים לנשים הרות (בהריון) להשתמש בטייק קאר בתקופת הריון או בתקופות של טיפולי פוריות או אם יש לך או לבעלך קוצב לב.

 

את טייק קר ניתן להשיג בטלפון 09-8866999

בימים א-ה 09:00-16:00

 

 

 

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד