חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כאבי מחזור – מה לקחת אתך בעת המחזור?

כשאת במחזור את רוצה להרגיש שכל הדברים החשובים עליך – הנה רשימה של דברים שאת חייבת אתך במחזור ובעת כאבי מחזור

 

כאבי מחזור כל אישה מכירה את ההתחמקויות הזריזות לשירותים, כשהיא שולפת מהתיק האישי את מוצר ההיגיינה האהוב עליה או את ההסתודדויות האלה בשירותים כשאת מחליפה עם חברה רשמים על התחבושת החדשה או הטמפון המעולה שזה עתה יצא לשוק.  כל אישה תבין כשתרמזי לה שאת עייפה כי זה הזמן בחודש או שאת סופר עצבנית כי את לפני מחזור, וכ-85% מהנשים לא רק יבינו את מצבי הרוח המשתנים שלך, אלא גם יחוו כאבי מחזור בעוצמות שונות – עוויתות בבטן התחתונה, גב דואב, חולשה, בחילות ועוד.
כשאת במחזור את רוצה להרגיש שכל הדברים החשובים עליך – הנה רשימה של דברים שאת חייבת אתך במחזור.

היגיינה אישית: תחבושות היגייניות או טמפונים הם בגדר מאסט בעת המחזור. תוכלי לשמור תחבושות/טמפונים בתיק. כיום יש גם אריזות טו גו של היגיינה אישית נוחות מאוד לנשיאה.
בקבוק מים חמים: מכירה את הבקבוקים שמחממים או את כריות החימום? כדאי לך לשמור אצלך בקבוק מים חמים או כרית חימום למקרה שתרצי להרגיע קצת את הגוף בעת המחזור.
תחתונים להחלפה: למקרה שתרצי להחליף תחתונים, כדאי תמיד לשאת תחתוני רשת חד פעמיים למקרה שתרצי להתרענן.
טייק קר לכאבי מחזור: אביזר חובה הוא טייק קר TAKE CARE לכאבי מחזור, מדובר באביזר ייחודי, לא תרופתי בעלת יעילות מוכחת שמלבישים על התחתונים והוא מסייע בהתמודדות עם כאבי מחזור. כך תוכלי להרגיש בנח כשאת במחזור ולא לסבול מכאבי מחזור מטרידים. את הטייק קר לכאבי מחזור תוכלי להעביר מתחתון לתחתון, אין לו בלאי – הוא עמיד ונשאר אתך לכל החיים, מלווה אותך מדי חודש לפני ובעת המחזור.
לתוצאות מרביות אופטימאליות, להקלה וטיפול בכאבי בטן בזמן מחזור וכאבי מחזור, עם ה- TAKR CARE, הפרידי את שני החלקים הוורודים של ע"י החלקה לצד, מקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך כשצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום של TAKE CARE טייק קר צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיורים.
כאבי המחזור יכולים להחלש ואף להעלם עם טייק קאר. מהיום את לא צריכה לסבול מכאבים בזמן המחזור החודשי

את טייק קר ניתן להשיג בטלפון 09-8866999

בימים א-ה 09:00-16:00

 

  

 

 

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד