חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

בגדי ים וכאבי מחזור

יש פטנט ייחודי מצוין לכאבי מחזור והגדולה שלו לא רק בכך שהוא מסייע לכאבי המחזור אלא גם בכך שהוא מתלבש על כל תחתון ולכן גם מתאים לתחתונים של כל בגד ים!

 

 

 

אם את סובלת מכאבי מחזור את בוודאי מכירה את התחושה הלא נעימה של כאבי מחזור, תשישות, התכווצויות בבטן, כאבים בגב התחתון – את לא לבד. נשים רבות סובלות מכאבי מחזור ובעונת הקיץ חוששות ללבוש בגדי ים או לבלות בבריכה ובים עקב כאבי המחזור. תודי שקשה לשחות או להשתכשך בכיף כשאת סובלת מכאבי מחזור...בגדי ים כאבי מחזור

אבל מצד שני, זה לא אומר שאת צריכה לוותר על עונת הרחצה ולהימנע מטבילה בים. יש פטנט ייחודי מצוין לכאבי מחזור והגדולה שלו לא רק בכך שהוא מסייע לכאבי המחזור אלא גם בכך שהוא מתלבש על כל תחתון ולכן גם מתאים לתחתונים של כל בגד ים בקולקציות של בגדי ים!
לבישת TAKE CARE על התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהקטנת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. לבישת TAKE CARE תומכת בבריאות וחיוניות גופך  ועשויה להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע.TAKE CARE עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך. יעילות של TAKE CARE להקלה בכאבי בטן בזמן המחזור וכאבי מחזור הוכחה בניסוי קליני שנערך באנגליה.

לתוצאות מרביות אופטימאליות, להקלה וטיפול בכאבי בטן בזמן מחזור וכאבי מחזור, עם ה- TAKR CARE, הפרידי את שני החלקים הוורודים של הטייק קאר ע"י החלקה לצד, מקמי את החלק הגדול בצד הפנימי של בד התחתון, קרוב לגופך כשצד הוורוד נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום של TAKE CARE צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים.

על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בהפחת כאבי הבטן בזמן המחזור ובכאבי המחזור מומלץ ללבוש את TAKE CARE לאורך כל היום והלילה כמה שיותר. ברור שאפשר להעביר את TAKE CARE מבגד לבגד ככל שיידרש. לתוצאה מירבית יש ללבוש את TAKE CARE לפחות 2 ימים לפני תאריך המחזור המשוער. חשוב להמשיך וללבוש את TAKE CARE לאורך כל ימי המחזור עד לסיומו המוחלט. למניעת כאבי מחזור יש לחזור על הפעולה כל חודש.

כאבי המחזור יכולים להחלש ואף להעלם עם טייק קאר. מהיום את לא צריכה לסבול מכאבים בזמן המחזור החודשי
 

את טייק קר ניתן להשיג בטלפון 09-8866999

בימים א-ה 09:00-16:00

 

 

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד