חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הפרעות שינה, מיגרנה – כיצד ניתן לשפר את איכות החיים?

הפרעות שינה איכות חיים

לוגו רסקיו מספר אחת

רבים מאיתנו סובלים מתופעות שונות כמו נדודי שינה, הפרעות שינה, חרדות המשתלטות על חיינו ומונעות מאיתנו לזרום וליהנות מהחיים, מיגרנות שלא עוזבות אותנו במנוחה ואצל נשים גם כאבי מחזור עזים המשפיעים על איכות החיים שלנו ולמעשה פוגעים בה.
ברגע שאנחנו מבטלים טיול, נעדרים מהעבודה או מוותרים על בילויים בערב כי שוב הגיע התקף מיגרנה, כי בקושי הצלחנו לישון בלילה ולכן קמנו עייפים או אנחנו לא מצליחים להתגבר על החרדות שאופפות את חיינו ולכן, מבטלים תוכניות מחשש שהן ישתבשו בדרך, הרי שאיכות החיים שלנו נפגעת.

הבשורות הטובות שיש פתרונות להפרעות שינה ושיפור איכות החיים, להתמודדות עם הפרעות שינה וחרדות, לכאבי מחזור ולכאבי מיגרנות. לפניכם המלצות ומוצרים שיעזרו לכם לשפר את איכות החיים שלכם.

איכות חיים מתחילה במודעות

רוצים אימון אישי ? נתחיל מכך שהדרך להתמודדות עם הפרעות שינה ושיפור איכות החיים עוברת במישור התודעתי. אחת הדרכים להשיג שיפור משמעותי באיכות החיים היא להיות מודע לגבי מה שמטריד או מפריע לנו לנהל אורח חיים תקין, בריא ומהנה. לא מומלץ להבליג על בעיות בתקווה שהן ייעלמו, כי לרוב פחדים רק מתעצים ובעיות חדשות צצות בשטח. עשו לכם הרגל לבדוק מדי חודש מה תוכלו לשפר באיכות חייכם בחודש הבא. לא תמיד אנו יודעים מהי הסיבה לכך שאיכות חיינו נפגעה ולעיתים אנחנו תולים את האשמה לקושי בניהול חיים תקינים בסיבה שאינה המקור לפגיעה באיכות חיינו. חשוב לעקוב ולבדוק מה מפריע לנו, האם אלה הפרעות שינה או משהו אחר, מה מטריד את שלוותנו ולאחר מכן, לחפש פתרון. כמו כן, בשנים האחרונות חל שינוי אדיר בסביבה שלנו: שמירה על איכות הסביבה,  לצד תוספים מהטבע לגוף שלנו מסייעים לנו לשמור על איכות חיים גבוהה יותר.

רסקיו טיפת שלווה - קופון הנחה

טרדות לפני השינה – קץ ללילות הלבנים

הפרעות בשינה נגרמות מכל מני סיבות, עצבנות, חרדות, תזונה לא נכונה ועוד. קשיי ההירדמות האלה עלולים להוביל אותנו למצב של עייפות מצטברת ודכדוך. לעיתים הסיבה הפרעות שינה קלות ונדודי שינה קשורה במתח וחרדות, חשש מחלומות טרופים, הגוף אינו רפוי, המח קודח וגדוש מחשבות שליליות, מועקה. פרחי באך יכולים לסייע במקרים כמו: מתח, חרדה, פחדים, דיכאון קל ועוד מצבים רגשיים שונים וזו גם הסיבה שרסקיו לילה להפרעות שינה ושינה טובה הוא פיתרון אולטימטיבי לנדודי שינה. רסקיו לילה הינו תוסף תזונה מהטבע, שמורכב מתמציות פרחי באך, ומיועד לאנשים המוטרדים לפני השינה המתקשים להירדם בשל מחשבות, דאגות ומהמועקות המפריעות לתהליך השינה. 
ניתן לקחת את רסקיו לילה  עם כל תרופה אחרת שניטלת וכמו כל תמציות פרחי באך הוא בטוח לשימוש בכל גיל.

מיגרנה – מקלים על כאבי ראש

כמו מי שסובל מהפרעות שינה וחש עייף ותשוש גם מי שסובל ממיגרנה מכיר כבר את התחושה ויודע לזהות מתי התקף מיגרנה מגיע. לפי מחקרים, כ-18% מהנשים ובכ-6% מהגברים סובלים ממיגרנה ולפני ובעת התקפת מיגרנה קשה מאוד לתפקד ולרוב נדרשת מנוחה מוחלטת כדי לעבור בשלום את ההתקף. מיגרסטיק הוא סטיק רול און על בסיס צמחים ושמנים מהטבע למריחה גם על הרקות בזמן כאבי ראש או מיגרנה, המיועד למריחה חיצונית על הרקות. המיגרסטיק למיגרנה מכיל שמנים ארומאטיים: מנטה ולבנדר הידועים בספרות ביכולתם לחדור למחזור הדם ולהשפיע במהירות בהפחתה עוצמת הכאב. יש למרוח מיד עם הופעת הכאב ולהימנע ממגע עם העיניים.

כאבי מחזור – להפסיק את הכאבים במחזור

כ-85% מהנשים סובלות מכאבי מחזור שמופיעים לפני ובתקופת המחזור. כאבי מחזור פוגעים באיכות החיים, כיוון שמדובר בתקופה ממושכת של כאבים העלולים להימשך בלי הפסקה או להגיע בגלים של כאב המופיעים אצל כל אישה בעוצמות ואזורים אחרים. נשים רבות נמנעות לפני ובעת המחזור מפעילות ספורטיבית, טיולים, ואף מחמיצות ימי לימודים ועבודה וסובלות מנדודי שינה. טייק קר TAKE CARE הוא פטנט ייחודי מהטבע שניתן להלביש על התחתונים להפחתת כאבי המחזור. הטייק קאר לכאבי מחזור הוא אביזר לכל החיים ועוזר להתמודדות עם הכאבים ללא כימיקלים שמוכנסים לגוף.

רסקיו טיפת שלווה - קופון הנחה


רוצים לקבל הנחות על מוצרים לשיפור איכות חייכם?
הירשמו עכשיו חינם למגזין הבריאות וההנחות של פרמה גורי

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד