חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פרחי באך וחיפוש עבודה

לפרחי באך ישנה השפעה מרגיעה על מצבנו הרגשי וכדי להגיע לראיונות עבודה או מבחני מיון במצב רוח טוב וברוגע כדאי להצטייד ברסקיו רמדי. מחפשים עבודה ברוגע

פרחי באך וחיפוש עבודה"ברגע שהודיעו לי שאני מפוטרת נכנסתי ללחץ היסטרי", מספרת סמדר, מהנדסת תוכנה שפוטרה לא מזמן מחברת הייטק גדולה ומצאה את עצמה מובטלת.
"עבדתי מאז שהשתחררתי מהצבא ולא הכרתי מצב של אבטלה. אני רגילה לשגרה ולוח זמנים צפוף ולפתע מצאתי את עצמי במצב של חוסר אונים, שולחת קורות חיים ובציפייה לקבל זימון לראיונות עבודה. מדובר במצב יותר מלחיץ מלחץ בעבודה".

סמדר מתארת סיטואציה שרבים ממחפשי העבודה חווים ביומיום, שכן תהליך של חיפוש עבודה במיוחד בתקופה של מיתון עלול להפוך לתהליך מורט עצבים. עלינו להותיר רושם ראשוני מצוין על המראיין בעת ראיון עבודה או בעת מבחני מיון וזה לא פשוט כשיש תחרות צמודה מול מועמדים מצוינים אחרים. מצד שני, אפשר להסתכל על זה אחרת לגמרי - עבודה חדשה פותחת בפנינו הזדמנויות חדשות להצלחה. 

טיפים לחיים - חיפוש עבודה כנקודת מפנה

כדי להקל על תהליך של חיפוש עבודה, מומלץ לגשת אליו בראש פתוח ובגישה אופטימית ככל האפשר. ראשית כל, לא חייבים לחפש עבודה רגע אחרי שעזבתם את מקום העבודה הקודם. ניתן "לגנוב" מספר ימים של שקט, לנסוע למקום יפה, לנקות את הראש, לחשוב קצת על מה אתם רוצים לעשות עכשיו בחיים.
יתכן וזה הזמן לשינוי קריירה או הסבה מקצועית. לאחר מכן, תוכלו לעבוד על קורות החיים שלכם. לשפצר את הרזומה ולהתאמן לקראת ראיונות עבודה. כדי לשפר ביצועים, כדי לתרגל סימולציה מול המראה או עם מכרים טובים את האופן שבו אתם מציגים את עצמכם, האם שפת הגוף שלכם אכן מעבירה את המסר הנכון שאתם המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד או שיש צורך לשפר אותה כדי להעצים את הביטחון העצמי שלכם ואת המסר?
מודעות עצמית היא חלק בלתי נפרד מתהליך הגילוי שאתם עוברים בעת חיפוש עבודה. מבחני מיון וראיונות עבודה מציבים בפניכם אתגרים חדשים ויתכן ותגלו בעצמכם מיומנויות חדשות. זהו תהליך של בדיקה עצמית, גילוי עצמי ועבודה עצמית. חשבו מהן החולשות ומהן החוזקות שלכם, מה תרצו להבליט בפני המעסיק ומה פחות. אם טרם התקבלתם לעבודה, כדאי להפיק לקחים לפי רמת הביצועים שלכם או האופן שבו התנהגתם בעת הראיון.

רסקיו רמדי למחפשי עבודה בלחץפרחי באך לחיפוש עבודה רגוע

לפרחי באך ישנה השפעה מרגיעה על מצבנו הרגשי וכדי להגיע לראיונות עבודה או מבחני מיון במצב רוח טוב וברוגע, למנוע מצב של פחד במה, כדאי להצטייד ברסקיו רמדי, תמצית שפיתח ד"ר באך ומורכבת מתערובת של מים שהושרו בהם תפרחות בשלות של 5 סוגי פרחים, בתוספת כמות קטנה של אלכוהול, כחומר משמר. פרחי באך והתמצית שלהם עוזתר מאוד להירגע במצבי פאניקה, חוסר אונים ויוצרת הקלה כמעט באופן מיידי. תוכלו להשתמש בתמצית של רסקיו רמדי על ידי טפטוף של כ- 2 טיפות של רסקיו רמדי פרחי באך ישר מתחת ללשון או טפטוף של 4 טיפות לכוס מים אותה יש לשתות לאט. לאחר מכן תחושו רגועים יותר ותוכלו להיכנס לראיון העבודה כשאתם בטוחים בעמכם. רסקיו רמדי הינו מוצר מצויין לעבור אתו את כל תקופות החיפושים.

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד