חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

חופשה נעימה – מה כדאי לך לקחת לנופש?

את בוודאי לא רוצה לתת לכאבי מחזור, מיגרנות או שיער יבש להרוס לך את החופשה. מספר דברים חשובים שתמיד כדאי להביא לנופש...

מיגרנותדמייני את הסיטואציה הבאה: את בחופשה באתר נופש מדהים, המלון נוצץ, החוף אקזוטי, קרני השמש מלטפות, את נהנית מכל רגע עד שמתחילה לך מיגרנה נוראית או כאבי מחזור או את מגלה שבעת השהייה בשמש השיער שלך מתייבש והוא כבר לא ייראה טוב כפי שקיווית במסיבה הערב. אלו תסריטים אפשריים ולא תמיד תמצאי פיתרון מתאים בהישג יד, בטח לא באתר נופש מרוחק, נטול מרכזי קניות ולכן, חשוב מאוד להכין מראש במזוודה את הפיתרונות המתאימים למצבים כאלה.

מיגרנה – עיסוי לרקות

מי שסובלת ממיגרנות יודעת כמה נורא מרגישים בעת מיגרנה. אם כבר סבלת ממיגרנה, את בוודאי יודעת לחזות מתי מגיעה המיגרנה וכאן נכנס לתמונה המיגרסטיק, סטיק רול און המכיל שמנים אתריים מנטה ולבנדר, המקלים באופן מיידי על המיגרנה. עם המיגרסטיק ניתן לעשות מסג' ולמרוח על הרקות בצידי העיניים ועל המצח. את החומר יש לעסות על ידי קצות האצבעות במשך מספר דקות. חוזרים על הפעולה כל כמה שעות עד להקלה במיגרנה. מיגרסטיק, על בסיס רכיבים מהטבע,  מכיל שמנים נקיים הידועים בספרות המדעית כבעלי יכולת להטיב עם כאביראש, בעלי השפעה מרגיעה ומרעננת והקלה על מיגרנות. זו הדרך להעביר את החופשה בנעימים וללא מיגרנות.

כאבי מחזור – יש פטנט ייחודי מהטבע

סובלת מכאבי מחזור? אין שום סיבה שבעולם שהחופשה שלך תיהרס בשל המחזור הקרב. לבישת TAKE CARE על התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהפחתת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. לבישת TAKE CARE תומכת בחיוניות גופך  ועשויה להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע. TAKE CARE עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך. הסוף לכאבי מחזור...

שיער יבש – טיפוח השיער

השהייה בשמש עלולה לייבש את שיערך, במיוחד אם שערך נוטה להתייבש במהירות. כדי להשיב לשיער את הברק, מומלץ לך להשתמש לטיפוח השיער בשמפו פיטוג'ובה מכיל רכביבים פעילים צמחיים, המאפשרים לנקות, לעצב ולטפח את השיער בעדינות ובזהירות הנדרשת. הנוסחה הייחודית של פיטוג'ובה כוללת מרכיבים צמחיים: מיצוי צלולוז, חלמית, פרחי תירס ושמן חוחובה, שהוכחו כיעילים בהחייאת שיער שנפגע מתכשירים כימיים וגורמים חיצוניים שומרים על לחות השיער ומעניקים לו את הרכות המבוקשת.

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד