חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

חופשה נעימה – מה כדאי לך לקחת לנופש?


דמייני את הסיטואציה הבאה: את בחופשה באתר נופש מדהים, המלון נוצץ, החוף אקזוטי, קרני השמש מלטפות, את נהנית מכל רגע עד שמתחילה לך מיגרנה נוראית או כאבי מחזור או את מגלה שבעת השהייה בשמש השיער שלך מתייבש והוא כבר לא ייראה טוב כפי שקיווית במסיבה הערב. אלו תסריטים אפשריים ולא תמיד תמצאי פיתרון מתאים בהישג יד, בטח לא באתר נופש מרוחק, נטול מרכזי קניות ולכן, חשוב מאוד להכין מראש במזוודה את הפיתרונות המתאימים למצבים כאלה.

כאבי מחזור – יש פטנט ייחודי מהטבע

סובלת מכאבי מחזור? אין שום סיבה שבעולם שהחופשה שלך תיהרס בשל המחזור הקרב. הנחת טייק קר על התחתונים עשויה להיות הדבר היחיד שאת צריכה על מנת לסייע בהפחתת כאבי בטן בזמן מחזור, חודש בחודשו, שנה אחרי שנה. שימוש בטייק קר תומך בחיוניות גופך ועשוי להעניק גם לעורך תמיכה מהטבע. טייק קר עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי להניח אותו צמוד לגופך ולשים סוף לכאבי מחזור.

שיער יבש – טיפוח השיער

השהייה בשמש עלולה לייבש את שיערך, במיוחד אם שערך נוטה להתייבש במהירות. כדי להשיב לשיער את הברק, מומלץ לך להשתמש לטיפוח השיער בשמפו פיטוג'ובה מכיל רכביבים פעילים צמחיים, המאפשרים לנקות, לעצב ולטפח את השיער בעדינות ובזהירות הנדרשת. הנוסחה הייחודית של פיטוג'ובה כוללת מרכיבים צמחיים: מיצוי צלולוז, חלמית, פרחי תירס ושמן חוחובה, שהוכחו כיעילים בהחייאת שיער שנפגע מתכשירים כימיים וגורמים חיצוניים שומרים על לחות השיער ומעניקים לו את הרכות המבוקשת.

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד