חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

הכרויות – כיצד להירגע לקראת פגישה עיוורת?

פרחי באך ודייטים"דייטים מלחיצים אותי מאוד", מתוודה יואב, רווק בן 32, שמרגע שנודע לו שהוא עומד לצאת לבליינד דייט מפסיק לישון טוב בלילה  וחש עצבני ומתוח יותר מהרגיל. "לדייט עצמו אני מגיע רועד, בולע משפטים, חושש מיצירת קשר עין ומרוב לחץ אני קשה לי ליהנות ולזרום", הוא מספר.

זירת ההכרויות שופעת ריגושים אך יש שגם נלחצים מעצם הסיטואציה, כשהלחץ מועצם משמעותית לקראת פגישות עיוורת, אז מתקיים מפגש עם פרטנר לא מוכר וישנה תחושה לא מודעת שיש צורך לייצר כימיה כדי שהדייט באמת יצליח ולקשר הרומנטי יהיה המשך.
הבשורות הטובות הן שניתן להתגבר על הלחץ, לשנות את מצב הרוח ולהגיע לדייט רגועים ואופטימיים יותר. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם במשימה ובהכנות לקראת הדייט:

הכרויות - דמיון מודרך וסימולציה

רוצים זוגיות טובה ? נתחיל מההתחלה. אל תגיעו לדייט כשאתם על קוצים. דמיינו את עצמכם מצליחים בדייט ולא נכשלים בו. תוכלו לערוך גם סימולציה עם חברים טובים או מול המראה שבה תוכלו לתרגל את כישורי החיזור שלכם וההצגה העצמית. כיצד אתם מספרים על עצמכם, מה אומרת שפת הגוף שלכם, האם היא משדרת ביטחון עצמי או שאתם עומדים כפופים ולא יוצרים קשר עין עם בן שיחתכם וכך למעשה מתקשים להשתחרר ולהיפתח בפניו. חשוב מאוד להגיע לשלב הדייט כשאתם מאמינים בעצמכם וגם אם באותו ערב לא תיפגשו את אהבת חייכם תוכלו לדלג בקלילות לדייט הבא ללא משקעים ועם המחשבה שהיה לכם ערב נעים, הכרתם בן אדם חדש וצברתם ניסיון נוסף בזירת הדייטים.

פרחי באך ומגיעים לדייטים רגועים יותר

בכוחם של פרחי באך לעודד את מצב רוחנו ולהכיר בעצמנו תכונות מסוימות כדי לדעת מהן החולשות שלנו ומהן החוזקות שלנו. פרחי באך מסייעים מאוד במצבים רגשיים שונים וביניהם בדייטים, במיוחד אם אתם חשים לפני או במהלך הדייט לחץ, חרדה, חששות צפים ועולים ואתם נשאבים אל תוך דכדוך קל.
נשמע מוכר? במקום להתמסר לתחושות האלה או לקבל אותן במחשבה שאין מה לעשות כנגדן, הגיע הזמן לפרגן לעצמכם ולהתגבר על חוסר האונים.
כיצד תוכלו להשיג את האפקט המרגיע שמייצרים פרחי באך? הפיתרון האולטימטיבי הוא להשתמש בתמצית רסקיו, תמצית אנרגטית מסדרת התמציות של פרחי באך  הנקראות על שמו של דר' אדוארד באך  שגילה את תמציות פרחי באך  ואת תרומתן המשמעותית לבריאותו של האדם. תמצית רסקיו מורכבת מתערובת של מים שהושרו בהם תפרחות בשלות של 5 סוגי פרחים, בתוספת כמות קטנה של אלכוהול, כחומר משמר. 

פרחי באך רסקיוהמינון המינימאלי (הרגיל) המומלץ של רסקיו הוא: כ - 4 פעמים ביום, (אפשר גם יותר), ברווחי זמן שווים פחות או יותר. מהיקיצה עד ההליכה לישון, יש לטפטף לפחות - 4 טיפות, מתחת ללשון, (לספיגה מהירה), או לחלל הפה, או לרבע כוס מים, או לכל משקה אחר, בעיקר למי שטעם האלכוהול שבתמצית מפריע לו. אם קיים רצון לקחת יותר פעמים מהמומלץ, אין שום בעיה - ניתן לקחת גם כל עשר דקות במקרים קשים! בנוסף אפשר למרוח בעיסוי קל, כ 2-3 טיפות מהתמצית בכל אחת מהנקודות הבאות - על המצח, מאחורי האוזניים ובכל נקודת דופק, כגון, ברקות, בפרקי כף היד, בעורקי הצוואר, ומאחורי הברכיים. למי שקשה לקחת את התמצית איתו, ניתן לטפטף 8 או 12 טיפות רסקיו לבקבוק קטן של מים מינרלים וללגום ממנו מעט מדי שעה, כך תוכלו להגיע לדייט רגועים ובטוחים יותר בעצמכם.

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד