חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

תוספי תזונה לילדים ונוער


כהורים, אנחנו תמיד רוצים לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר ולעזור להם בסיטואציות שונות, בין אם הם סובלים מבעיות קשב וריכוז וזקוקים לעזרה להתמקד טוב יותר בלימודים, ובין אם מדובר בחיזוק המערכת החיסונית ובתמיכה בריאותית.
תפריט תזונתי מאוזן יכול לעזור מאוד לילדים בשיפור התגובה החיסונית בימי החורף וגם בהעלאת ההישגים הלימודיים, אבל לא תמיד הילדים מצליחים לצרוך את הכמויות המספקות להשגת הרכיבים התזונתיים החיוניים הדרושים להם להצלחה וכאן נכנסים לתמונה תוספי תזונה לילדים ונוער. 
אלה מבוססים על פורמולות צמחיות שנחקרו ורכיבים על בסיס טבעי שיכולים להתאים לילדים במגוון גילאים כהשלמה תזונתית או כמענה בהתמודדות עם בעיות שונות.
ריכזנו בשבילכם כמה תוספי תזונה לילדים והוספנו גם טיפים לבחירה של התוסף המתאים.
איך ילדים יכולים להתרכז טוב יותר?
ילדים רבים סובלים מהפרעת קשב וריכוז שמקשה עליהם לממש את הפוטנציאל ועשויה להפריע להם גם ביצירת קשרים חברתיים. חשוב לבצע אבחון על מנת לבדוק אם הילד באמת סובל מהפרעות אלה והאם להפרעה מתווסף גם ממד של היפראקטיביות ולהעניק להם את התנאים האופטימליים להתרכז ולהתמקד טוב יותר במשימות יומיומיות לימודיות ובכלל.
ריכוזית הינה פורמולה שמכילה תמציות צמחים סיניים ופותחה על ידי מטפלות סיניות ונבדקה במחקר קליני בבית החולים שיבא על ילדים הסובלים מהפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות. הפורמולה נמצאה משפרת תוצאות מבחן TOVA. היא מגיעה בפורמולה של סירופ או כסוכריות ג'לי טעימות ונוחות לצריכה.
קופון הנחה מעודכן - ריכוזית
התמודדות עם לחץ בתקופת הילדות
תקופת הילדות יכולה להיות תקופה מורכבת ומאתגרת בסיטואציות לימודיות, חברתיות, באינטראקציה עם ההורים והאחים. יש ילדים שנלחצים מהר יותר מאחרים ויש ילדים שרק כאשר הם עומדים במצב רגשי לא פשוט מוצאים את עצמם לחוצים. הלחץ יכול להתבטא בסממנים שונים – הזעה, צמרמורת, חוסר תיאבון ועוד בין אם לפני מבחן חשוב, בתקופת מעברים כמו כניסה לבית ספר, מעבר דירה ועוד. רסקיו רמדי יכול להתאים גם לילדים ולנוער ולהעניק להם את השלווה המבוקשת. מדובר בתמציות פרחי באך - צ'רי פלאם, קלמטיס, אימפשנס, רוק רוז וסטאר אוף בית-לחם והן התגלו יעילות על ידי ד"ר באך למצבים רגשיים שונים. אפשר להשיג בטיפות או בסוכריות.
קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל
מחזקים את המערכת החיסונית
תקופת החורף מעלה את הסבירות להידבקות בנגיפים, צינון ומחלת השפעת שעשויה להחריף גם למצב של דלקת ראות. חיזוק המערכת החיסונית חשובה מאוד במיוחד בתקופת הקורונה. סמבוכל המבוסס על סמבוק שחור יכול לסייע במשימה – נבדק קלינית ונמצא כמקצר את משך ועוצמת השפעת ולתמוך בבריאות הכללית של הילד. סמבוק שחור מכיל ביופלבנואידים שמסייעים לגוף במאבק נגד הנגיפים וכן בעל חומצות אמינו ונוגדי חמצון רבי עוצמה המגנים על התאים מפני נזק. כמו כן, סמבוכל לילדים ונוער מועשר בוויטמין C החשוב לחיזוק המערכת החיסונית והסירופ עצמו מוגש בטעם שילדים אוהבים ומתאים לגילאי 3 ומעלה.
קופון הנחה מעודכן - סמבוכל קיד
מפסיקים להשתעל בגן ובבית הספר
תופעה לא נעימה בעקבות צינון או מחלה היא של שיעול. אומנם מדובר ברפלקס טבעי ובדרכו של הגוף לנקות את הגורם הזר שמקשה עליו כמו ליחה, אבל השיעול יכול לגרום לנדודי שינה ולפגוע בתפקוד. קיימים שני סוגים נפוצים של שיעול – יבש ורטוב, כשגרינטוס הוא סירופ יעיל לשני סוגי השיעול שאינו פועל בצורה של דיכוי השיעול אלא להפך מכיל חומרים הנצמדים לרירית בכלי הנשימה ומונעים מגע בינה לבין חומרים מגרים בסביבה כמו כן מלחחים ומקלים על הפרשת הליחה. הסירופ הוא על בסיס דבש , קנה סוכר וצמחי מרפא (לחך, גרינדליה והליקריסיום) ומתאים לגילאי שנה ואילך.
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
חפשו תוספי תזונה מומלצים לילדים על בסיס רכיבים טבעיים ואל תשכחו לבדוק מהו המינון הנכון. 
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד