חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

תוספי תזונה בהיריון – מה חשוב לדעת על הפתרונות מהטבע לחיזוק הגוף והנפש


תקופת ההיריון היא תקופה מורכבת: ההורמונים משתוללים, שינויים פיזיולוגיים, רכבת הרים רגשית במיוחד בהיריון ראשון שהכול עוד חדש ושונה עבורך ואת לקראת שינוי משמעותי בחיים שהכרת. 
יש מי שמרגישות שהן זורחות מאושר בהיריון ואחרות יותר סובלות משמחות ובעיקר סופרות את הימים עד ללידה. בסופו של דבר, מדובר בתחושות אינדיבידואליות המשתנות מאחת לשנייה ויכולות גם להשתנות לאורך ההיריון.
 
כך או כך אין ספק שבהיריון חשוב להפחית את הלחץ כי סטרס יכול להשפיע על האם ועל העובר וכן לחזק את המערכת החיסונית שנחלשת בתקופת ההיריון. הבעיה היא שיש כל מני רכיבים שלא תמיד מתאימים לנשים בהיריון, כיוון שהם אסורים לצריכה בתקופה זו או יכולים להשפיע לרעה חלילה על התפתחות העובר או לגרום ללידה מוקדמת. לכן יש לבדוק היטב מה לוקחים בהיריון ולהעדיף תוספי תזונה בהיריון המבוססים על רכיבים טבעיים. 

ריכזנו בשבילך כמה המלצות של תוספים שמתאימים לתקופת ההיריון.
להירגע כל הדרך עד הלידה עם רסקיו

דרגות גבוהות של לחץ עשויות לגרום לבעיות בריאותיות זמניות בהיריון כמו לחץ דם גבוה ולהגדיל את הסיכויים ללידה מוקדמת ולתינוק במשקל נמוך. קיימים גורמים רבים ללחץ זמני בהיריון כמו דריכות לקראת הלידה, הורמונים, אי נוחות פיזית שמעצימה את הלחץ. בשורה התחתונה - לחץ אינו בריא ויכול להזיק ולכן, כדאי להירגע ככל שניתן וכאן נכנס לתמונה רסקיו המבוסס על תמציות פרחי באך, שנועדו לסייע בהתמודדות במצבים רגשיים יומיומיים של לחץ ומתח, לתמוך באיזון הרגשי ולסייע בהשגת שלווה נפשית. התרכובת אמורה להיות בטוחה גם בהיריון וגם בהנקה כאשר ניתן לטפטף 4 טיפות על הלשון או ישירות למשקה. 
קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל
חיזוק המערכת החיסונית עם סמבוכל

בתקופת ההיריון המערכת החיסונית נחלשת וחשוב יותר לדאוג לבריאות ולחזק אותה בין אם באמצעות פעילות גופנית מתונה על בסיס קבוע, טכניקות הרפיה ותוספי תזונה על אחת כמה וכמה אם יש מחסור בוויטמינים ומינרלים וחסכים תזונתיים.
 שפעת היא אחד האיומים הגדולים של החורף ושפעת בהיריון עשויה להסתבך ולכן, חשוב לדאוג למערכת החיסונית כך שתתפקד היטב וגם להפחית את עוצמת הסימפטומים המזוהים עם שפעת כמו כאב גרון, נזלת, חום, צמרמורות, כאבי ראש וכדומה. סמבוכל הוא מוצר הסמבוק השחור הנחקר ביותר כאשר סמבוק שחור הוא צמח המכיל ביופלבנואידים המסייעים לגוף להיאבק בנגיפים וכן ויטמין C, ויטמין B ו-A וחומצות אמינו חיוניות ונוגדי חמצון עוצמתיים. סמבוכל נמצא במחקרים כמשפר את התגובה החיסונית וכעשוי להפחית את משך תקופת השפעת ונחשב בטוח לשימוש בהיריון.
קופון הנחה מעודכן - סמבוכל
מה עושים עם שיעול בהיריון?

בשל היחלשותה של המערכת החיסונית גובר הסיכוי להצטננות או שפעת וכך גם לשיעול. אומנם מדובר ברפלקס טבעי של הגוף להתנקות מגורם זר שמפריע לדרכי הנשימה, אבל שיעול יכול להקשות מאוד על התפקוד ולפגוע באיכות החיים. במיוחד בהיריון, שיעול טורדני יכול להסב כאב בבית החזה ובמקרים קיצוניים גם לגרום לבקע סרעפתי. על מנת להקל על השיעול ניתן להשתמש בגרינטוס המיועד לשיעול יבש או לח ומבוסס על רכיבים טבעיים להפחתת השיעול מבלי לדכאו כגון דבש, תמציות צמחים של לחך, גרינדליה והליקריסיום ונחשב בטוח לשימושן של הריוניות. בסירופ יש מיצוי פטנטי של פולירזינים ומוצילגים המסככים את מוקד השיעול בגרון וכן רכיבי הגנה טבעיים הנדבקים לליחה ובשל נוכחותם של חומרים צמחיים פעילים קל יותר לליחה להיות מופרשת החוצה.
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
חשוב מאוד למצוא את התוספים שיעזרו לך לעבור את ההיריון בשלום, אך תמיד כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל בהיריון בבחירת תוספי תזונה, כי כל מקרה לגופו.
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד