חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

תוספי תזונה לנשים


באיזה שלב את בחייך? האם את סובלת ממתחים בעקבות הצטרפותו של ילד חדש למשפחה, אולי את מנסה להצליח במבחנים או במשימות בעבודה וזקוקה למשהו שיעזור לך להתרכז ולהתמקד טוב יותר או אולי את בפתחו של גיל המעבר וגלי החום לא נותנים לך מנוחה.
קיימים תוספי תזונה לנשים שיוכלו לספק רכיבים חיוניים לאורך תקופות החיים, כל אחת על פי צרכיה האישיים. אוכל הוא אומנם המקור החשוב ביותר לקבלת חומרים מזינים, אבל לעיתים קשה מאוד להתמיד לאורך זמן בתפריט התזונתי האולטימטיבי או שהצרכים התזונתיים משתנים מתקופה לתקופה ויתכן שאת זקוקה לחיזוקים לפי מצב בריאותי או נפשי.
כאן נכנסים לתמונה תוספי תזונה לנשים שיוכלו לסייע. הכנו בשבילך סקירה של תוספים מבית פרמה גורי, כל אחד והתרומה שלו לאיכות חייך.
תקופה לחוצה?
כבר ידוע לך בוודאי שלחץ לא מוסיף, הוא רק גורע ולחץ זמני ומעיק יכול לפגוע גם בתפקוד ובבריאות. כל אחת סובלת מלחץ ממקור שונה בין אם זה רוח התקופה המאתגרת או מבחן שקרה ובא, שינויים בחיים והמצב הרגשי המורכב הזה יכול לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים ותסמינים מכאבי ראש ובטן ועד קשיי נשימה או בלק אאוט. 
רסקיו רמדי הוא בדיוק מה שחיפשת – מדובר בפורמולה שמבוססת על תמציות פרחי באך שמסייעים בהתמודדות עם מצבים רגשיים, תרכובת טבעית שמתאימה גם לנשים בהריון. החזיקי תמיד בתיק ושלפי בעת הצורך!
גלי החום בגיל העבר משגעים אותך?
גיל המעבר המסמן את סיומה של הוסת הוא פרק חדש בחייה של כל אישה וכל אחת חווה אותו בצורה שונה, אבל רוב הנשים יסבלו מתופעה מטרידה של גלי חום. הבזקים שמתפשטים בגוף וגורמים לך להרגיש כמו בתוך קמין בוער. הבשורות המעודדות שיש תוספים שיכולים לעזור כמו פרומנסיל המציע גם טבליות מרוכזות של תלתן אדום שנקשר במחקרים למפחית גלי חום ומקל על תסמיני גיל המעבר וגם תרסיס להרחקת גלי חום שיעניק לך את ההתאווררות המבוקשת.
קופון הנחה מעודכן - פרומנסיל
קשה לך להתרכז?

יש תקופות בחיים המקשות יותר על הריכוז, כמו שאת טרודה בענייני החתונה או נמצאת בלחץ או אולי גיל המעבר נותן אותותיו ומשפיע על התפקוד הקוגניטיבי. כך או כך, את לא חייבת לקבל את הירידה בריכוז או במיקוד כמשהו ברור מאליו ואת יכולה לקבל חיזוק באמצעות פורמולת ריכוזית המבוססת על צמחי מרפא סיניים שמסייעים להעלות את רמת הריכוז והמיקוד, במיוחד בתקופות בהן את חשה שאת מתפזרת ולא מצליחה להתרכז (למשל, כשהילדים לומדים ברקע זום ואת חייבת לסיים משימה דחופה לעבודה).
השיעול לא מפסיק?

החורף מביא עמו את הנגיפים השונים ואחד התסמינים שהחורף קרב ובא או שהצטננת הוא השיעול הטורדני. הוא יכול להיות יבש או רטוב המלווה בליחה ובכל מקרה, מתעצם בשעות הלילה ומונע מבעדך לישון כמו שצריך ואת מתעוררת עייפה. שיעול הוא אומנם רפלקס טבעי של הגוף לנקות את עצמו, אבל הוא יכול להעיק במיוחד אם הוא נמשך ונמשך. כאן נכנס לתמונה סירופ שיכול לסייע לך בשם גרינטוס המבוסס על רכיבים טבעיים ומתאים הן לשיעול יבש והן לשיעול רטוב הוא יוצר שכבת מגן המגנה על דרכי הנשימה העליונות ומסייע בהרגעת השיעול.
קופון הנחה מעודכן - גרינטוס
ואם כבר עסקנו בחורף, זה הזמן לנסות להפחית את הסיכוי למחלות החורף כמו שפעת ולחזק את מערכת החיסון וסמבוכל המבוסס על סמבוק שחור העשיר בוויטמין C ונוגדי חמצון עוצמתיים הוכח במחקרים כמקצר את משך השפעת ומפחית את התסמינים של המחלה מה שהופך אותו לפרטנר נאמן לעונה הקרה.
קופון הנחה מעודכן - סמבוכל
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד