חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

ספר חדש ומרתק- פרחי באך בפשטות

הספר פרחי באך בפשטות, נכתב מתוך רצון לשתף בידע ובניסיון המקצועי שרכשתי על פני 15 שנות עבודתי עם שיטת הטיפול הנפלאה בפרחי באך. ראיתי שחסר ספר בשפה העברית, המסביר כיצד ניתן ליישם את הידע שלנו, כיצד ניתן לטפל בכל מיני מצבים שמטפלים  מתלבטים בהם.

הספר מכיל 290 עמודים,  38 פרקים, כל אחד מוקדש לנושא אחר- ובכל פרק מתוארת תופעה ומוסבר כיצד אנו יכולים לטפל בה. חלק מהנושאים בהם מטפל הספר הם – הטיפול בהפרעות קשב וריכוז, טיפול בהפרעות אכילה, טיפול באוטיזם, הרטבת לילה, עצירות, פוריות, אינקומפרזיס- בריחת צואה, זוגיות ושלום בית, אבני דרך בחיי הילדים  מו גמילה מחיתולים,התמודדות עם משברים כמו גירושין מצד הילדים ומצד ההורים, בעיות שינה וכו'  

הקריאה מאפשרת לימוד עמוק של אפשרויות הטיפול. זהו ידע מקצועי מעמיק, שהוא תוצאה של התמחות ולימוד של שנים רבות.  

אני מאמינה שכשמגיע לידינו ידע – עלינו להעבירו לטובת האחר.  מה גם שדוקטור באך האמין שעלינו לשמור על פשטות השיטה, כדי שתוכל לשמש בכל משק בית. אני מרגישה כאחד השליחים המוסרים את הידע הזה הלאה. 

את הספר ניתן להשיג אצלי, רויטל בריזילי, מחברת הספר, בטל' -050-8424158  או לפנות בדוא"ל – revitalbarzilay@gmail.com  .  לפני כמה שנים תרגמתי את ספרו של דוקטור באך: רפא את עצמך, ואני בשמחה  שולחת אותו בדוא"ל במתנה לכל הרוכש את הספר.

 

 

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד