חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

בריאות בקיץ - שמרו על עצמכם נכון

כאבי ראש מיגרנות בקיץמרגישים את ההתחממות באוויר? את הלחות הדביקה? הגוף שלנו מושפע ממזג האוויר ומגיב אליו בהתאם. הלחות פוגעת בשיער, חילופי העונות מובילים לאלרגיות שונות ולנשירת שיער, הראש פועם בשמש וגם במעבר בין חללים ממוזגים לשטחים פתוחים וזו רק התחלתם של החמסינים ואם זה לא מספיק, הצצה מהירה במראה וגיליתם שבחורף תפחתם קלות או הרבה ובגדי הים כבר מחכים.
אז כיצד נתכונן לעונה החמה? איך נשמור על בריאות השיער ועל המשקל? כיצד ניפטר מהמיגרנות וכאבי ראש בקיץ? יש לנו כמה הצעות ומוצרים מתאימים, כדי שנוכל ליהנות מהימים החמים.

כאבי ראש בקיץ
אתם לא לבד. רבים סובלים מכאבי ראש ומיגרנות שמתעצמים ככל שהימים מתחממים. בנוסף לשמש הקופחת, רבים מאיתנו לא שומרים על משטר מים ומתייבשים וההתייבשות עלולה להחמיר את התחושה ואת כאבי הראש. אל תיחשפו ישירות לשמש, קחו עמכם תמיד כובע ונסו להגן על העיניים מפני השמש במשקפי שמש. כמו כן, הקפידו על שתייה מרובה ואם אתם חשים כאבי ראש קרבים ובאים, מומלץ לנקוט פעולה לפני שהכאב יתגבר.
כדאי לשאת לכל מקום בקיץ את מיגרסטיק, רול און ריחני עמו אפשר לעשות מסאז' נעים על הרקות, במצח ובצידי העיניים. המיגרסטיק מכיל שמנים נקיים שידועים בספרות המדעית כמיטיבים עם כאבי ראש, מרגיעים, מרעננים ומקלים על מיגרנות. היעילות אפילו נבדקה על ידי ד"ר שוואב, יו"ר איגוד המיגרנה בצרפת והפציינטים והרופאים ציינו שביעות רצון של 87% מיעילותו והשפעתו של מיגרסטיק על מצבים של מיגרנות (לאחר שימוש עקבי שנמשך מספר חודשים).  

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד