PHARMA GURI חלק מהטבע שלך
פורום קשב וריכוז
פורום נשירת שיער
פורום פרחי באך

ליידי קר - אביזר לתופעות גיל המעבר

ליידי קר – אביזר מגנטי קטן אך רב עוצמה, לא תרופתי, אשר באופן דיסקרטי ניצמד לתחתונים ויעילותו כמסייע בתקופת גיל המעבר נבדקה במחקר איכותי באנגליה. ליידי קר גיל המעבר משווק בהצלחה ברחבי העולם למאות אלפי נשים מרוצות. lady care עוצב, תוכנן ונבדק על מנת שתוכלי ללבוש אותו במגע צמוד לגופך באופן דיסקרטי.

מידע על גיל המעבר !
ליידי קר - אביזר לתופעות גיל המעברגיל המעבר הינה תקופת מעבר שבין תקופת הפוריות לתקופת הבלות. (נקראת גם מנופאוזה מהמילים היווניות: מנו = חודש, פאוזה = הפסקה).
תקופת גיל המעבר אורכת בין שנתיים לעשר שנים וחלה בסביבות העשור החמישי לחיים. בתקופה זו מפסיקות שחלות האישה לייצר ולהפריש את ההורמון שנהגו להפריש במשך כל תקופת הפוריות – אסטרוגן. בתקופת גיל המעבר בהדרגה נפסק המחזור החודשי.
תופעות הלוואי של גיל המעבר שונות מאישה לאישה ויש מיעוט שאינו סובל מתופעות לוואי כלל. אין כמעט אישה שסובלת מכל תופעות הלוואי המצוינות בהמשך והתמהיל והעוצמה שונים מאישה לאישה.

תסמיני גיל המעבר הינם:
גלי חום, הזעה מוגברת, פעימות לב מואצות, יובש בנרתיק, דלקות ובעיות אחרות בדרכי השתן, צבירת נוזלים, נשירת שיער, גדילת שיער בפנים, שינויים במצב הרוח, עצבנות, חרדות, דיכאון, נדודי שינה, הפרעות בזיכרון,
כאבי ראש, עייפות, חוסר ריכוז, חוסר חשק מיני.

 לקניה ישירה לחץ כאן

 

ליידי קר אביזר לתופעות גיל המעברהמחקר בדק שיפור בתופעות גיל המעבר :
לבישת המוצר של גיל המעבר באופן קבוע יכולה לסייע לך להתמודד עם התקופה הזו. יעילותו של ליידי קר נבדקה באנגליה במחקר איכותי (ע"י Dr Nyjon.K.Eccles) שבו השתתפו 508 נשים עם תסמיני גיל המעבר שהצמידו את ליידי קר לתחתונים למשך 24 שעות ביממה במשך 3 חודשים.

עם המוצר לגיל המעבר נמצא שיפור משמעותי בפרמטרים שנבדקו כבר אחרי חודש ימים (מצבי רוח, גלי חום, יובש בנרתיק, חוסר חשק, בעיות שינה, זיכרון ועוד)

מתי תרגישי בשינוי ?
אל תופתעי אם עם ליידי קר תרגישי בשינוי תוך מס' ימים. למרות זאת, להשגת שינוי אופטימאלי יש לשים את ליידי קר גיל המעבר 24 שעות כולל בלילה למשך כל החודש. מומלץ לשתות 10-12 כוסות מים במשך היממה.

הוראות שימוש במוצר עבור גיל המעבר :
הפרידי את שני החלקים הסגולים ע"י החלקה לצד. מקמי את החלק הגדול מבין השניים בצד הפנימי של בד התחתונים שלך, קרוב לגופך כשהצד הסגול נוגע בעורך. את הכפתור הקטן הצמידי מהצד השני של התחתון והוא ייצמד בקלות בכוח מגנטי לחלק הפנימי הגדול. המיקום צריך להיות מול הבטן התחתונה, צמוד לתחתונים כמתואר באיור.

זה די שכיח שעם תחילת השימוש ואם את בתחילת תקופת גיל המעבר, יופיע מידיי פעם מעין מחזור חודשי. על מנת להשיג יתרון מכסימאלי בתקופת גיל המעבר מומלץ ללבוש את המוצר לאורך כל היום והלילה כמה שיותר מספר חודשים רצוף. אפשר להעבירו מבגד לבגד ככל שיידרש.

לסרטוני הסברה והדרכה לחצי כאן

מידע בטיחותי חשוב:
ליידי קר טבעי לחלוטים ולא תרופתי. נחשב כטיפול בטוח אלטרנטיבי ללא כל תופעות לוואי ידועות וכטיפול משלים אלטרנטיבי.
כאמצעי זהירות בלבד אנו ממליצים:
1. לא להשתמש באביזר אם לך או לבעלך יש משאבת אינסולין.
2. לא להשתמש באביזר אם יש לך או לבעלך קוצב לב או סטנט מתכתי לעורקי הלב.

יצרן :
חברת מגנו פולס מייצרת מגנטים סטטיים טיפוליים יותר מעשר שנים ברציפות בהצלחה טיפולית מצוינת. אין כל עדות לתופעות לוואי כלשהן. מגנופולס LTD בריסטול BS4 5PF אנגליה.

כמה עולה האביזר לייד קר ?
לייד קר עולה רק 99 ש"ח. זו קנייה של פעם אחת  בלבד. זו לא הוצאה חודשית כמו בכדורים.

 

לקניה ישירה לחץ כאן

או בטלפון 09-8866999 בימים א-ה 09:00-16:00

היבואן:
פרמה גורי בע"מ
מקבוצת כמיפל
טל: 09-8866999מחקר על יעילות ליידי קר  מחקר על יעילות ליידי קר
חוות דעת של פרופסור קים גובסט על ליידי קר  חוות דעת של פרופסור קים גובסט על ליידי קר


כאבי ראש בקיץ
איך ניתן למנוע כאבי ראש בקיץ או להתמודד עם התופעה? הרי להסתובב עם כאבי ראש בקיץ זה לא תענוג, על אחת כמה וכמה כשאתם נוהגים או שוחים, פעילויות המצריכות מכם ריכוז גבוה. הנה מספר המלצות למניעת כאבי ראש בקיץ והתמודדות עם כאבי ראש בקיץ
מחקר על יעילות ליידי קר  מחקר על יעילות ליידי קר
חוות דעת של פרופסור קים גובסט על ליידי קר  חוות דעת של פרופסור קים גובסט על ליידי קר
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים