חיפושדלג על חיפוש

פרמה גורי בע"מ - עמוד הבית

פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כאבי מחזור - הגורמים לכאבי מחזור ואופן הטיפול

כאבי מחזורגיל ההתבגרות בקרב נערות מתחיל עם תופעות של התפתחות הגוף הנשי ובשלב מתקדם יותר מגיע הוסת. מהו בעצם הוסת ומה ההבדל בין וסת למחזור?
הוסת הוא ימי הדימום הוסתי ואילו המחזור הוא מספר הימים שבין וסת לוסת. בשלבים הראשונים עם הופעת הוסת אצל נערות יתכנו מצבים שבהם הוסת איננה סדירה, דימום רב או מועט, הוסת קצרה מאוד או ארוכה מאוד וכמובן יכול לשלב כאבי מחזור. אך לא לטעות, כאבי המחזור לא מגיעים רק כשאנחנו נערות ובתקופת הוסת הראשונה שלנו.

כאבי המחזור יכולים להופיע בקרב נערות צעירות אשר הכאב מתחיל שנה - שנתיים לאחר קבלת הוסת הראשונה ועד לשנות ה 20 המוקדמות או שהכאב יכול להופיע בכל גיל אך הסיבות תיהנה שונות כגון בעיות גינקולוגיות ומצריכות בדיקות בהתאם. רבות מאיתנו סובלות בכאבי מחזור ויש כאלה שאפילו סובלות משלשולים והקאות

בזמן המחזור. כאבי המחזור באים לידי ביטוי בכאבי בטן עוייתיים והתכווציות היכולות ללוות אותנו ביום יומיים הראשונים לוסת החודשי. כאב המחזור לפעמים מלווה בכאבי ראש(במיוחד אלו הסובלים ממגרינה), עצירות או שלשול, כאבי גב, בחילות והקאות. ישנן נשים הסובלות מכאב מחזור קל ויכולות להמשיך בסדר יום רגיל עם אי נוחות קלה, אך ישנן נשים הסובלות בכאב עז עד כדי כך שאינן יכולות לקום מהמיטה ולתפקד באופן שוטף בימי הוסת. מה בעצם גורם לכאב מחזור בזמן הוסת? כאבי המחזור מתרחשים עקב שינויים הורמונליים אשר גורמים להגברת התכווצות הרחם בזמן המחזור. פעולת ההתכווצות גורמת לכאב המחזור.

כאבי המחזור נעשים קלים יותר לאחר גיל 25 או לאחר הריון. במידה ונשים מעל גיל 25 ואחרי הריונות עדיין סובלות מכאבי מחזור עזים יש לבדוק את הנושא לעומק ולמנוע חשש של זיהום באגן ובעיות אנטומיות שונות. במידה ונימצא שמבחינה רפואית הכל תקין, אין צורך לספוג וסבול את הכאב. כיום קיימות תרופות רבות למינעת הכאב ולהקלתו.
יש לציין שתרפות שנלקחות מדי חודש יכולות לגרום לבעיות שונות בעתיד. יש לבדוק טוב לפני שימוש שהתרופה לא תגרומנה בעיות אחרות או נזקים קלים עד קשים בגוף.

כיום קיימות שיטות טבעיות רבות להקלה בכאבי מחזור אשר מונעות גם את הסיכון בשימוש. שיטה ישנה היא לחמם את איזור הבטן בזמן הכאב במטלית חמימה, לשתות משהו חם,

אך בכאבים עזים שיטות אלו פחות מועילות. כיום יש את מוצר ה TAKE CARE  שאינו תרופתי , מוצר אלטרנטיבי שמסייע בהקלה על  כאבי מחזור עזים במיוחד.

טייק קר , כאבי מחזור , פיתרון לבעיות במחזור

צור קשרדלג על צור קשר

צור קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד


GUI: Grid_1.asp
close