חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טיפוח שיער - הדור הבא בטיפוח השיער

עיצוב שיערהדור הבא בעולם טיפוח והשיער בעזרת איזון הקרקפת השמפו החכם המצליח באירופה מסדרת פיטו פריז הגיע לישראל: פיטופרוגניום

חברת פרמה-גורי משיקה בימים אלה את פיטופרוגניום, מבית פיטו פריז, הדור הבא בעולם טיפוח השיער היוקרתי; שמפו חדשני, ייחודי ו"חכם" הנלחם במיקרואורגניזמים מזיקים ומאפשר התפתחות של חיידקים טובים, המגנים על הקרקפת ושומרים על איזון המונע נשירה, גירויים, גירודים, יובש יתר, שמנוניות או קשקשים על הקרקפת, וכך מאפשר צמיחת שיער בריא, יפה ומבריק. 
 
השמפו "החכם" פיטופרוגניום:
♥ מכיל רכיב הרשום כפטנט שמספק מערכת הגנה לקרקפת ע"י שמירה על מאזן המיקרו פלורה בקרקפת. השמפו מאט את התפתחות האורגניזמים שליליים וכך מעודד התפתחותם של המיקרואורגניזמים החיוביים.
♥ מכיל חומרים טבעיים השומרים על הציפוי ההידרו ליפידי הטבעי של הקרקפת שתפקידו להגן על הקרקפת והשיער מנזקי סביבה.
♥ מכיל תמצית עלי זית המכילה נוגדי חמצון להגנת השיער והקרקפת.
♥ מנקה בעדינות את הקרקפת ומקל על קרקפת מגורה.
♥ השמפו מכיל כמות חסרת תקדים של רכיבים טבעיים: 72% רכיבים טבעיים.
הרכיבים הם תמציות חיטה, חלב שקדים, עלי-זית ושורש החוטמית.
♥ מגיע באריזה יוקרתית, לא שבירה, ידידותית לסביבה וניתנת למִחזור (אלומיניום).
 
רבים מאיתנו סובלים לסירוגין או באופן תמידי מקרקפת מגרדת, מגורה, יבשה מידי או שמנונית מידי, לעיתים קשקשים ויש תקופות של נשירת שיער. המפתח לשיער וקרקפת בריאים טמון באיזון. הקרקפת היא החלק החי, המצמיח את השיער ועליה יש מיקרופלורה*. חשוב לשמור על איזון המיקרואורגניזמים הטובים לעומת הפתוגנים (המזיקים) כי רק כך הקרקפת תהיה מאוזנת, במצב האופטימאלי, ותאפשר צמיחת שיער בריא ויפה לאורך זמן ללא גרד, יובש, שומניות, קשקשים, נשירה ועוד. רק כך ויוכל לצמוח שיער בריא ויפה לאורך זמן. 
מחיר מומלץ לצרכן (שמפו 200 מ"ל) – 69.99

*מיקרופלורה - אוכלוסיית המיקרואורגניזמים הטבעית ומורכבת, הקיימת בבני-אדם, ומכילה מיקרואורגניזמים שונים החיים בשיתוף בינם לבין עצמם ובינם לבין הגוף האורגני המאחסן (הקרקפת, למשל).
 
חברת פיטוסולבה פריז היא החלוצה והמובילה העולמית בשימוש של צמחי מרפא בריכוזים גבוהים ביותר לבריאות השיער. סדרת פיטו פריז היוקרתית פותחה על ידי מעצב העל לשיער הפריזאי, פטריק אלס. מוצרי פיטו פריז מובילים בבתי המרקחת בכל אירופה. במשך 30 שנה צברה החברה ידע וניסיון רב במחקר ופיתוח מוצרים טבעיים לטיפוח, טיפול בשיער והגנה על הקרקפת, תוך הקפדה על בקרת איכות, אמינות ותנאי ייצור גבוהים. יעילות מוצרי פיטו נבדקת במעבדות בתי חולים ומכוני מחקר אוניברסיטאיים.
 
פרמה-גורי, היבואן הבלעדי של פיטו פריז, היא חברה הקיימת 30 שנה ובבעלות מפיץ התרופות הענק כמיפל. התמחות חברת פרמה גורי במוצרי טבע, תוספי תזונה, קוסמטיקה טבעית ותכשירי דיאטה מתקדמים. מוצריה נמכרים בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד